فهرست
هشدار به پرسپولیس وتراکتور: تمامش کنید
هشدار به پرسپولیس وتراکتور: تمامش کنید

هشدار به پرسپولیس وتراکتور: تمامش کنید

آی اسپورت - پس از درخواست باشگاه تراکتورسازی برای همزمانی دیدارهای این تیم با سرخپوشان پایتخت حاشیه‌هایی میان دو تیم به وجود آمد که در آستانه دیدار دو تیم در هفته‌ بیستم لیگ برتر، دامنه این اختلافات‌ها افزایش یافته است. پیش از این موضوع نیز دو طرف بیانیه هایی را علیه همدیگر صادر کردند و سازمان لیگ هم به عنوان متولی مسابقات لیگ برتر نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

اکنون فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته، مصطفی آجرلو و علی اکبر طاهری را دعوت و طی جلسه‌ای با مهدی تاج، ضمن هشدار و تذکر جدی به هر دو مدیرعامل موضوع و اختلافات پیش آمده را حل و فصل کند. فدراسیون فوتبال هشدار داده که اجازه نخواهد داد، این اختلاف‌ها به سکوها کشیده شده و درگیری‌های قومی و نژادی را رقم بزند، موضوعی که تاکید شده در صورت رخداد، این بار با برخورد جدی واحدهای قضایی فدراسیون فوتبال مواجه خواهد شد. تاج در این جلسه به دنبال ایجاد آرامش در هر دو باشگاه است و می‌خواهد به اختلافات میان این دو باشگاه پایان دهد.

 

 

۳ ۷  
آی اسپورت
2017-02-01 10:14:00
نظر دهید

۷ نظر
بایرام
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
آهای لنگی های افغانستان به زودی جلوی سرورتون سر تعظیم دراز خواهید کرد تراختور قهرمانه
۵ ۳
آرش
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
چقدر جالبه که کسی توهین بکنه، و وقتی ازش بپرسند چرا؟ بگه چون قبل اش به من توهین شده بوده
توهین کردن بده؟ یا فقط وقتی به ما توهین میشه؟
۷
ترترمافیای
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
آی اسپرت مگه شما ایرانی نیستید این کامنتهای مسخره چیه؟ ترتریا بدانید که قومیتها همگی نزد خداوند یکسان هستند و ارزش انسانها فقط در انسانیت و تقوی است. واقعا ناراحت کننده است
۵
آیدین
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
سر تعظیم دراز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میکنند؟؟؟؟؟؟؟
نمیخواد نژادپرستی کنی فقط اینطوری حرف نزن که باعث خنده بشی
خخخخخخخ
سر تعظیم دراز!
۲
جابر
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۴
تذکر به هردو مدیرعامل؟ شما برو ببین کی مصاحبه کرده و چی گفته؟ دکتر طاهری جز حرفای مصاحت آمیز چیزی نگفته. اونیکه چوب تو آتیش میریزه آقای آجرلوئه . تهمت هایی که زده هیچ جوابی از فدراسیون نداشته. حالا میاد به هردو هوشدار میده؟ واقعا که. وقاحت و به حد اعلا رسوندین. یعنی اینقد از باند مافیایی میترسین؟
۷
تقی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
تاج گز سکه ای مال این حرف ها نیست جرات هشدار داره؟ اونم جدی ؟!!! خندیدم خودشو خیس نکنه عالیه، بنده خدا جرات نداره جیک بزنه دوستان رسانه ای براش نوشابه باز می کنند مسایل داوری هم زیر سر خودش نیست فقط با همه مماشات میکنه
۲
برزو
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
وقتی این کامنتای توهین امیز اونم قومیتی تایید میشه. تا تهشو بخونین چه خبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر