فهرست
روایت مهاجری از صحنه عجیب؛ شوک منصوریان
روایت مهاجری از صحنه عجیب؛ شوک منصوریان

روایت مهاجری از صحنه عجیب؛ شوک منصوریان

آی اسپورت – عجیب‌ترین صحنه بازی دیروز استقلال و پدیده در دقایق پایانی بازی رقم خورد. جایی که علیرضا منصوریان یکی دو دقیقه قبل از سوت پایانی بازی به سمت رضا مهاجری سرمربی حریف رفت و تا پایان دست او در دست گرفت! شاید برداشت‌های مختلفی درباره این صحنه وجود داشته باشد اما احتمالا رضا مهاجری می‌تواند توضیح بهتر و بیشتری در این باره بدهد. او درباره این صحنه با ورزش سه حرف زده.

-علیرضا منصوریان کاملا از اتفاقات سکوها شوکه شده بود چون انتظار نداشت طرفداران استقلال چنین رفتاری با او انجام بدهند. از همین رو به خاطر شوکه بودن در محاسبات دقایق پایانی بازی اشتباه کرد و به تصور این که داور سوت پایان را می‌کشد به سمت من آمد اما وقتی دید هنوز چند دقیقه مانده دیگر از کنار من جنب نخورد.

-وقتی درگوش من خسته نباشید و تبریک گفت کاملا حس و حال او را درک کردم. چون فصل قبل همین شرایط برای خود من در پدیده تکرار شده بود. علی منصور از رفتار تماشاگر شوکه بود من هم او را دلداری دادم و به او گفتم اگر به کاری که انجام می‌دهی ایمان داری بمان و مبارزه کن و پاپس نکش. او در جواب من گفت دیگر نمی‌مانم و می‌خواهم بروم چون تماشاگر استقلال دیگر من را نمی‌خواهد.  

-با وجود شکست مقابل پدیده اما به نظر من هنوز برای استقلال اتفاق خاصی رقم نخورده که باعث شود طرفداران این تیم این گونه علیه سرمربی و کادر فنی جبهه بگیرند. البته قبول دارم یکسری رفتار و نتایج هست که همیشه این حق را به منتقدان برای انتقاد سازنده می‌دهد. اما برکناری و اخراج همیشه راهکار مناسبی برای خروج از بحران نیست و حمایت هم می‌تواند اثر مثبت و تاثیرگذار داشته باشد. با وجود احترام به طرفداران استقلال و نظرات آنها اعتقاد من این است مدیران باشگاه استقلال اگر به منصوریان اعتماد کردند حالا باید از او حمایت کنند و اجازه بدهند تا ماموریت خود را به سرانجام برساند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-08-23 12:50:00
نظر دهید

۳ نظر
علی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
متاسفانه مشکل کشور ما همین نون قرض دادن ها است شما اگر به منصوریان اعتقاد داری ببرش پدیده
مسلما مدیر خودتون حاضر نیست این نکبتو قبول کنه
این حرفت توهین به همه هواداران میلیونی استقلاله
مرگ حقه اما برای همسایه
امیرعباس
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
باقیماندن علیمنصور بعد از اون فاجعه هایی که در پایان بازی رقم خورد دیگه ممکن نیست علیمنصور برای خودش و تیم بزرگ استقلال اخر بازی ابرو باقی نگذاشت مثل بچه ننه ها رفت سراغ مربی تیم حریف و ملتمسانه باهاش حرف زد اون هم به اون شکل فاجعه بار اقای منصوریان تیم شما دیروز هیچ روش مشخصی برای گل زدن نداشت همه ستاره های تیم برای خودشون بازی میکردن اصلا انگار تیم هیچ تاکتیکی نداشت فکر می کنم تا قبل از اینکه یک فاجعه دیگه رخ بده بهتره برید..
۸
فرهاد
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۳۹
خدائیش بدشانس هم هست تو نیمه اول چند گل مسلم را نزدند اگر زده بودند همه نظرها متفاوت بود اینکار او بخاطر فشار بیش از حد بوده. به نظرم حق او این نوع برخورد نیست
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر