فهرست

اشتیلیکه: رئال و بایرن فینال لیگ قهرمانان را برگزار می کنند

آی اسپورت- اولی اشتیلیکه ستاره سابق تیم ملی آلمان که سابقه ی حضور در باشگاه رئال مادرید معتقد است که تاکتیک های گواردیولا و آنچلوتی تا اینجای فصل موفق بوده و می توانند فینالیست این فصل چمپیونزلیگ باشند.

بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی موفق شد در دو دیدار رفت و برگشت مقابل آرسنال با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

رئال مادرید نیز در دیدار رفت موفق شد با نتیجه 6 بر 1 از سد شالکه بگذرند تا در دیدار برگشت با خیالی راحت به میدان رفته و به صعود در این مرحله امیدوار باشند. 

اشتیلیکه به آ اس می گوید:" بایرن ممکن است قوی ترین تیم اروپا باشد. آن ها بهترین نیمکت جهان را در اختیار دارند که این برای حضور در سه رقابت بسیار حیاتی است."

او ادامه می دهد:" این می تواند خوب باشد که بایرن و رئال در فینال حضور داشته باشند آن ها قدرت مند هستند و آنچلوتی با سیستم 4-3-3 به خوبی متمرکز شده و قوی تر شده اند."

" شما نمی توانید امسال را با سال گذشته مقایسه کنید آن ها برای قهرمانی در هر سه عنوان کاندید هستند در ابتدای حضور آنچلوتی تردید هایی در مورد او وجود داشت همانگونه که در مورد گواردیولا نیز این تردید ها وجود داشت."

اشتیلیکه در ادامه به انتقاد از بارسلونا می پردازد و می گوید:" مردم می گویند که آن ها سبک جدیدی از بازی را دنبال می کنند اما مالکیت توپ را کمتر از قبل دراختیار دارند اما قدرت آن ها تغییری نکرده است." 

او ادامه می دهد:" فوتبال جذاب تر از در اختیار داشتن توپ است هیچ کس از شما آمار درصد تملک توپ و لمس آن را نمی خواهد زمانیکه پیروز نباشید."

در پایان ستاره سابق تیم ملی آلمان در مورد فرم بالای بایرن در 18 ماه گذشته و 50 بازی بدون شکست گفت:" این اولین بار است که در بوندس لیگا چنین نتایجی حاضر می شود. آن ها در دو لیگ مختلف با بالاترین کیفیت حاضر هستند و سه تیم دیگر بوندس لیگا برای حضور در بوندس لیگا تلاش می کنند بایرن با بقیه تیم ها متقاوت است."
     
آی اسپورت
2014-03-18 15:44:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر