فهرست

اعتراف علی آبادی: عزل دادکان و دایی دستور احمدی‌نژادبود

آی اسپورت - محمد علی آبادی رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی مدیر محبوبی در دنیای ورزش نیست چرا که تصمیمات اشتباهی داشته که مهم ترین آن کنار گذاشتن محمد دادکان از فدراسیون فوتبال بود. اقدامی که حتی گلایه محمود احمدی نژاد را هم به هم داشت.
علی آبادی البته معتقد است که رفتن دادکان از فوتبال تصمیم او نبوده. او که با مجله دنیای فوتبال صحبت کرده درباره این موضوع گفته: آقای احمدی‌نژاد دقیقاً جمله‌ای که به من گفتند این بود که اگر می‌خواهید فوتبال اصلاح شود از نگهبان دم در تا رئیس فدراسیون کلاً باید عوض شوند. چون مجموعه خراب است! من نمی‌گویم درست است یا غلط. وقتی به من می‌گوید از نگهبان تا رئیس، وقتی می‌گوید کاندیدا شو، از فدراسیون فوتبال هیچ کس راضی نبود. نه مردم، نه رسانه‌ها و نه دولت. به بنده می‌گفتند از نگهبان دم درتا رئیس باید فدراسیون جدید را احداث کنید که من گفتم آقایان نمی‌شود. شاید بتوان گفت ۴-۵ تا یا ۱۰-۱۲ نفر عیب و ایرادی داشته باشند و باید برخورد شود اما به طور کلی شدنی نبود. به همین دلیل برخورد منطقی کردم با این قضیه و قطعاً می‌گویم برکناری درکار نبود و خواهشم این است که بررسی دقیق کنید. اگر سندی پیدا کردید که مهندس علی آبادی نوشته آقای دادگان باید برکنار شود من رسماً در تلویزیون جمهوری اسلامی می‌نشینم و هم از آقای دادگان و هم از ملت ایران عذرخواهی می‌کنم.
علی آبادی در ادامه صحبتهایش به نکته ای اعتراف کرده که پیش از این بارها و بارها در مورد آن صحبت شده بود. اینکه برکناری علی دایی از سرمربیگری تیم ملی به خواست محمود احمدی نژاد انجام شد:" دفتر آقای احمدی نژاد به کفاشیان زنگ زد و گفت که علی دایی را بردارید."


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-11-18 09:27:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر