فهرست
حسن روشن: کی‌روش تا عید از ایران می‌رود
حسن روشن: کی‌روش تا عید از ایران می‌رود

حسن روشن: کی‌روش تا عید از ایران می‌رود

آی اسپورت- در لیست بلندبالای مربیان و پیش‌کسوت‌هایی که با عملکرد کارلوس کی‌روش مخالف هستند نام حسن روشن هم دیده می‌شود. البته تعجبی هم ندارد، چون حسن‌آقا کلا ید طولایی در مخالفت با این و آن دارد و مخالفت کردن شغل دوم او محسوب می‌شود.
این پیش‌کسوت باشگاه استقلال درباره دلایل این مخالفت‌ها می‌گوید: «اهالی قدیمی فوتبال و بازیکنانی که هم‌نسل ما فوتبال بازی می کردند، بهتر فوتبال را می فهمند و دلسوزی بیشتری هم برای فوتبال این مملکت دارند. دلیل مخالفت هم‌دوره‌ای‌های ما هم با «کی‌روش» به این خاطر است که آنها با «فرانسیس اوفارل» کار کردند و عملکرد او را در فوتبال ایران دیدند. اگر کی‌روش به عنوان نفر سوم منچستر یونایتد وارد فوتبال ایران شد، این مربی اسکاتلندی نفر اول منچستر یونایتد بود که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. اوفارل بعد از حضور در ایران رابطه خوبی با مربیان و بازیکنان فوتبال ایران برقرار کرد و تاثیر بسیار زیادی هم بر فوتبال ما گذاشت.»
حسن روشن در مورد تاثیر حضور کی‌روش بر فوتبال ایران می‌گوید: «از نظر من کی‌روش تنها در موضوع برخورد با رحمتی، کار خوبی را انجام داد و بساط بازیکن‌سالاری را در تیم ملی جمع کرد. اما حضور این مربی در فوتبال ایران با توجه به پول زیادی که گرفته است، تاثیر خاصی برای فوتبال ما نداشت و بهتر است که او زودتر با تیم ملی خداحافظی کند.»
روشن اعتقاد دارد کی‌روش از طریق فوتبال ایران به دنبال بازارگرمی برای خودش است و به زودی از ایران خواهد رفت: «او تیم‌های ضعیف آسیا را با برد پرگل پشت سر می‌گذارد تا همه نگاه‌ها را به خودش معطوف کند، تا زمانی که می‌خواهد از ایران برود، تیم‌های دیگری خواهان جذب او باشند. پیش‌بینی من این است کی‌روش تا عید از ایران خواهد رفت.»

9411
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-18 10:58:45
نظر دهید

۵ نظر
soltan
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
جناب روشن ! هم نسل من هم نسل من نکن ! ما که نباید تو هم نسلهای شما بمونیم ! اعتقادات شما واسه خودت مهمه ! ما بزرگی میخایم نه ادعا
مهدی
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۰۴
اقای روشن پیش بینیت برا خودت باشه لطفا
-
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۰۱
خدا را شکر که ما هم نسل شما نیستیم
-
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
شما کجامربی گری کردی جناب روشن،پس سرمربی رئال مادرید وتیم ملی پرتغال کس دیگه یی بود شما که تو لیگ افغانستانم مربی گری نکردی
Sir Alex
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۱۳
Fuck you baba ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر