فهرست
مظلومی در صدر می‌ماند؛ حریفِ ویسی شکست‌ناپذیر است
مظلومی در صدر می‌ماند؛ حریفِ ویسی شکست‌ناپذیر است

مظلومی در صدر می‌ماند؛ حریفِ ویسی شکست‌ناپذیر است

آی اسپورت- در شروع دوباره لیگ برتر، احتمال صدرنشینی استقلال خوزستان -حداقل برای یک شب و شاید هم ادامه‌دارتر- نکته‌ای است که زیاد به گوش می‌رسد.
شاگردان ویسی در حال حاضر با اختلاف دو امتیاز نسبت به صدرنشین در رتبه دوم جدول قرار دارند. آنها بازی هفته دوازدهم خودشان را فردا (پنجشنبه) یک روز زودتر از سایر تیم‌ها برگزار می‌کنند. یعنی استقلال خوزستان فردا در صورت پیروزی مقابل گسترش فولاد به صدر جدول می‌رسد تا حداقل 24 ساعت را بالاتر از استقلال تهران زندگی کند. در این صورت، اگر شاگردان مظلومی روز جمعه موفق به شکست دادن فولاد در اهواز نشوند آبی‌های خوزستانی در صدر باقی می‌مانند.
اما نکته‌ای که کمتر به آن توجه شده، توانایی تیم گسترش فولاد در مهار میزبانانش و تخصص این تیم در گرفتن مساوی‌های بدون گل بوده است. حریف ویسی در بازی فردا تیمی است که از ابتدای لیگ فقط دو بار و طی 9 هفته اخیر فقط یک بار شکست خورده است. استقلال تهران و تراکتورسازی تنها تیم‌هایی هستند که گسترش را برده‌اند و جالب این که هر دو باخت این تیم هم در تبریز رقم خورده است.
در واقع گسترش فولاد هرگز خارج از خانه نباخته و با دو برد و چهار مساوی از 6 بازی، در رده سوم جدول بازی‌های خارج از خانه قرار دارد. شاگردان فراز کمالوند از خانه تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن، صبای قم، سایپا و ملوان با امتیاز بازگشته و اصلا بعید نیست از خانه استقلال خوزستان هم با امتیاز برگردد. به خصوص که تیم ویسی خط حمله چندان قدرتمندی ندارد و امتیازاتش بیشتر با تکیه بر قدرت خط دفاعی به دست آمده است. بنابراین محتمل‌ترین نتیجه برای این بازی یک تساوی صفر-صفر خواهد بود.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-18 14:07:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر