فهرست
اسکوچیچ: نمی‌توانستم روی حرف قرارداد ببندم/ بعد از گل چهارم هم خوشحالی نمی‌کنم!
اسکوچیچ: نمی‌توانستم روی حرف قرارداد ببندم/ بعد از گل چهارم هم خوشحالی نمی‌کنم!

اسکوچیچ: نمی‌توانستم روی حرف قرارداد ببندم/ بعد از گل چهارم هم خوشحالی نمی‌کنم!

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ که تا پای امضای قرارداد با تیم سپاهان پیش رفته بود در آخرین لحظات در اهواز ماندگار شد. او که معتقد است نمی‌توانسته بر اساس یک حرف به اصفهانی‌ها اعتماد کند حالا دوباره به دنبال موفقیت با فولاد است. دراگان اعتقاد دارد هواداران فولاد با برد از این تیم راضی می‌شوند و این تیم در نیم‌فصل دوم می‌تواند نتایج بهتری بگیرد. صحبت‌های این مربی را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


شرایط فولاد بعد از دست دادن جام حذفی چطور است؟
شرایط تیم ما در تعطیلات خوب است و تمرینات خوبی برگزار کردیم. ما جام حذفی را از دست دادیم اما دیگر نمی‌خواهیم ببازیم و در لیگ به دنبال برد برابر استقلال هستیم. ما نباید در لیگ امتیاز از دست بدهیم و می‌خواهیم فولاد را در لیگ بالای جدول بیاوریم. در نیم‌فصل دوم باید فاصله امتیازی را کم کنیم و جهش خوبی داشته باشیم.در حال حاضر از شرایط فولاد راضی هستید؟ چون این تیم در این فصل نتایج خوبی نگرفت.
ما بازیکنان زیادی را از دست دادیم اما باز هم خوب کار کردیم. ما در این فصل همیشه گل اول را زدیم اما متاسفانه نتوانستیم گل‌مان را حفظ کنیم. در بازی جام حذفی برابر استقلال هم این اتفاق افتاد. ما باید گل‌هایمان را حفظ کنیم و حتی اگر ما گل دوم و سوم و چهارم را بزنیم باز هم نمی‌توانم خوشحالی کنم چون استرس دارم که نتیجه عوض شود. ما در این تعطیلات روی این مساله کار کردیم تا بتوانیم در ادامه فصل بهتر حفظ نتیجه کنیم.


ماجرای سپاهانی شدن شما و بعد منصرف شدنتان چه بود؟ چرا در فولاد ماندید؟
از باشگاه سپاهان با من تماس گرفتند و گفتند که اگر قراردادت را فسخ کنی مذاکره می‌کنیم اما این موضوع حرفه‌ای نیست چون در هیچ کجای دنیا مربی و بازیکن روی حرف کسی قرارداد نمی‌بندد. اگر من را می‌خواستند باید دنبال من می‌آمدند و  ضمانتی می‌دادند که در صورت فسخ قرارداد با طرف مقابل به توافق برسم. من هم در یک دوراهی مانده بودم و چون مربی حرفه‌ای بودم، حرفه‌ای تصمیم گرفتم.


در حال حاضر در فولاد راحت هستید؟ چون هواداران از نتایج فولاد رضایت ندارند.
مطمئنا هواداران دنبال برد هستند و مطمئن هستم با چند نتیجه خوب هواداران راضی می‌شوند و آنها را در کنار خودمان خواهیم داشت.


اگر دست خودتان بود دوست داشتید الان سرمربی فولاد بودید یا سپاهان؟
سپاهان و فولاد هر دو در ایران سابقه قهرمانی دارند و قهرمان دو دوره گذشته ایران بودند. من در حال حاضر در فولاد هستم و احساس خوشحالی می‌کنم.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-18 13:53:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر