فهرست
کرانچار: باید ببریم تا جزو مدعیان صعود باقی بمانیم
کرانچار: باید ببریم تا جزو مدعیان صعود باقی بمانیم

کرانچار: باید ببریم تا جزو مدعیان صعود باقی بمانیم

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل الاهلی امارات حاضر شد و در مورد این مسابقه گفت: پیروزی مقابل الهلال شرایط را برای حضور پرقدرت ما در دیدار مقابل الاهلی امارات فراهم کرد. با برد در این مسابقه می‌توانیم با روحیه بهتر به مصاف حریفان برویم و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنیم.
با‌ آگاهی به میدان می‌رویم و با پیروزی می‌توانیم در کورس مدعیان صعود به مرحله دوم به عنوان شانس اول باقی بمانیم. الاهلی تیم بسیار خوبی است و بازیکن تراز اولی دارد. تساوی این تیم مقابل السد قطر و الهلال عربستان نشان از قدرت آنها دارد و این تیم در کنار ما یکی از شانس‌های قهرمانی است.
الاهلی امارات بازیکن لژیونر بسیار خوبی دارد. بازیکنان ما با قدرتی که دارند می‌توانند شانه به شانه این تیم حرکت کنند و بدون شک فردا بازی بسیار خوبی را مشاهده می‌کنیم.

نقاط ضعف و قوت الاهلی: نقطه قوت الاهلی خط حمله این تیم است که قوی‌ترین قسمت این تیم را تشکیل می‌دهد البته در فوتبال نمی‌توانیم یک تیم را به دو قسمت قوی و ضعیف تقسیم کنیم. نقاط ضعف حریف را به بازیکنان گوشزد می‌کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

استفاده از سوکای به عنوان یار ثابت: قطعا او در کنار سایر نفرات بازی می‌کند. ترکیب تیم را می‌دانیم و منتظر برگزاری آخرین تمرین هستیم. حسین پاپی مصدومیتی از ناحیه کشاله پا دارد که در تمرین امروز وضعیت بازی کردن او مشخص می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-03-18 16:29:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر