فهرست
یادداشت: هیس ... گُلرها فریاد می زنند!
یادداشت: هیس ... گُلرها فریاد می زنند!

یادداشت: هیس ... گُلرها فریاد می زنند!

حق طبیعی سرمربی است که بازیکن خاطی از منظر انضباطی یا فنی را در اختیار باشگاه قرار دهد. اما جدایی محسن از فرهاد  حکایت دیگری دارد. محسن فروزان در دقیقه ی 90 روی ضربه ی دیدنی ماتیاس چاگو ی آماده  تسلیم شد و سیاه جامگان بازی را به فولاد باخت. فولادی که تا آن روز حتی یک برد هم در لیگ نداشت. و اما رختکن؟  فرهاد کاظمی که در دقیقه ی نود تیمش شکست دیگری متحمل شده خیلی عصبانی و ناراحت به رختکن رفت و برای شکستن کاسه و کوزه (!)  محسن فروزان در دسترس ترین گزینه بود ، کسی که گل را دریافت کرده! این که سرمربی تحت فشار است و باید خودش را تخلیه ی روانی کند امری طبیعی است، در صورتی که موجب آزار نشود، یا اگر می شود قابل تحمل باشد. مسلما فرهاد کاظمی نمی تواند علی پروین باشد، که رهبری فر وقتی از رختکن منشوری ِ علی آقا با دوربین نود حرف می زند قند توی دلش آب شود. تیم ها آنقدر خاص نیستند که بازیکن سیبل تخلیه ی روانی مربی شود و خم به ابرو نیاورد که در فُلان تیم بماند.  یا شاید بازیکن ها به حقوق خودشان آشناترند و حداقل در این موردِ نادر حرفه ای، که محسن فروزان روبروی کاظمی بایستد و بگوید : «از من ایراد فنی بگیر، ولی حق نداری فحش بدی».
حالا که بسیاری از تیم های لیگ از سستی دروازه ی خودی بیشتر از کاری بودن ِ حمله های حریف هراسانند ، و گلری مثل ِ فروزان را روی هوا می زنند، و حالا که فرهاد کاظمی روی نیمکت سپاهان نیست که نازِ تیمش خریدار داشته باشد،  گُلِرها فریاد می زنند، باید فریاد بزنند و گرنه (دوباره  دروازه ناموس ِ دروازه بان تلقی می شود و توپ چیز ...) 
اخراج فروزان بعد از پرداخت ِ 40 درصد ِ قراردادش یک باخت ِ تمام عیار است برای مدیرعاملی که پرونده ی بازیکنی را بست که با فحش ها نمی رقصید.
سعید طالبی
     
آی اسپورت
2015-11-18 15:56:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر