فهرست
پورقاز: فوتبالیست نمی‌شدم یک والیبالیست سرشناس می‌شدم
پورقاز: فوتبالیست نمی‌شدم یک والیبالیست سرشناس می‌شدم

پورقاز: فوتبالیست نمی‌شدم یک والیبالیست سرشناس می‌شدم

آی اسپورت- این مدافع بندرترکمنی که در حالی حضورش در ترکیب ثابت تیم ملی محتمل نبود به چنین اعتماد به نفسی دست یافته که بعد از اخراج علیرضا بیرانوند گلر می شود.
- می گویند از آنجایی که شما والیبالیست بودی شهامت رفتن به دروازه تیم ملی را داشتی؟
نه خب بیشتر اهالی روستای ما و هم چنین مردمان خوب شهر بندرترکمن والیبال بازی می کنند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. طبیعتا اگر به فوتبال نمی آمدم می توانستم در والیبال تبدیل به یک بازیکن سرشناس شوم. اما این ربطی به دروازه بانی ما در بازی با گوام نداشت. من اصلا سابقه ایستادن توی دروازه را ندارم. در آن لحظاتی که علیرضا بیرانوند از بازی اخراج شد یک لحظه به ذهنم آمد توی دروازه بایستم. به کی روش گفتم و او هم قبول کرد. البته می دانستم کار چندان سختی را ندارم چون خودم در این یکی، دو بازی بیشتر آخرین مدافع بودم و با دیگر مدافعان هماهنگ بودم.
- البته توپ خاصی هم به سمت دروازه نیامد!
گوامی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که دوست داشتم ضربه در چارچوب باشد چون خودم را آماده کرده بودم شیرجه بزنم.
- شنیده های ما حاکی است که بعد از بازی حسابی گلرهای تیم ملی با شما شوخی کردند و در فضای مجازی هم شوخی های جالبی در این باره شکل گرفته است.
بعد از بازی کی روش به من گفت تو گلر خوبی هستی. البته به شوخی. گلرهای تیم ملی هم با من شوخی های جالبی داشتند. ولی من نه سابقه گلری دارم و نه اصلا گلری بلدم و در این زمینه هیچ ادعایی ندارم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-11-18 20:27:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر