فهرست
معرفی کاندیداهای بهترین فوتبالیست سال ۲۰۱۵ در قاره کهن
معرفی کاندیداهای بهترین فوتبالیست سال ۲۰۱۵ در قاره کهن

معرفی کاندیداهای بهترین فوتبالیست سال ۲۰۱۵ در قاره کهن

آی اسپورت- انتخاب برترین‌های فوتبال آسیا در سال 2015 در مراسم سالانه AFC‌ در تاریخ 29 نوامبر (هشتم آذر) که امسال دهلی‌نو میزبان آن خواهد بود، برگزار می‌شود. در این گزارش خلاصه از زندگی فوتبالی آنها را  در سال 2015 بیان می‌کنیم. احمد خلیلاحمد خلیل در سال 2008 توانست جایزه بهترین فوتبالیست جوان را در آسیا را کسب کند. او در سال گذشته به همراه باشگاه الاهلی امارات عملکرد بسیار خوبی را داشته است تا جایی که توانستند به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند.این مهاجم 24 توانست سریعترین گل تاریخ مرحله مقدماتی جام قهرمانان آسیا در بازی مقابل بحرین به ثمر برساند. او در ثانیه 14 بازی توانست دروازه حریف را باز کرد. خلیل از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار در رسیدن تیم‌ملی امارات به جایگاه سوم است.عملکرد این مهاجم اماراتی در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه هم جالب توجه است اکنون با گذشت 8 بازی از این رقابت‌ها توانسته 10 گل را برای تیمش به ثمر برساند و از لحاظ گل در رده دوم قرار گرفته است. 
عمر عبدالرحمن


به اعتقاد بسیاری از کارشناسان عمر پدیده امسال قاره کهن است زیرا او به همراه تیم‌‌ملی امارات و باشگاه العین در تورنمت‌های مختلف از جمله رقابت‌‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه و لیگ قهرمانان آسیا عملکرد فوق‌العاده ای داشته است.این بایکن 24 ساله یکی از مهره‌های کلیدی تیم‌ملی امارات است که در دست‌یابی جایگاه سوم در جام‌قهرمانان آسیا نقش بسزایی داشت. ژنگ ژی


هافبک با باتجربه چینی که در کارنامه‌اش جایزه بهترین بازیکن چین را در سال‌های 2002 و  2006 و در سال 2013 توانست به همراه تیم گوانگژو قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود.ژنگ ژی 35 ساله که در این سال گل سرنوشت سازی را به تیم گامبااوزاکا زد تا تیمش را به فینال این رقابت‌ها برساند. وی همچنین به همراه تیم گوانگژو برای پنجمین بار متوالی قهرمان لیگ چین شد.

فارس

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-19 03:29:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر