فهرست
کودتای مالک سابق علیه اسکوکیچ/ محجوب با یک گزینه بومی تمام کرده بود
کودتای مالک سابق علیه اسکوکیچ/ محجوب با یک گزینه بومی تمام کرده بود

کودتای مالک سابق علیه اسکوکیچ/ محجوب با یک گزینه بومی تمام کرده بود

آی اسپورن- مالک سابق باشگاه ملوان توانایی‌ مالی عقد قرارداد تازه با دراگان اسکوکیچ را نداشت مربی‌ای که بعد از نتایج درخشان در ملوان محبوب قلب‌های انزلی‌چی‌ها شد و جنگ محبوبیت را با اختلاف بسیار زیاد از محجوب برد. شکست مالک باشگاه که تصور می‌کرد به واسطه اندک پولی که به باشگاه تزریق کرد و می‌تواند گوی رقابت را از او برباید چنان سنگین بود که هنوز فصل تمام نشده به دنبال راهکاری برای عبور از سرمربی تیم می‌گشت.
به همین دلیل اگرچه در ظاهر به جلسات بلندمدت با او می‌‌پرداخت و مدیرانش را پای مذاکره با مربی کروات نشاند اما همزمان باب مذاکره را با یکی از مربیان بومی انزلی هم باز کرد. گفته می‌شود استدلال او استفاده از حداقل منابع برای بستن تیم بوده است. تعیین رقم اسکوچیچ که 450هزار دلار یعنی بیش از یک میلیارد تومان پول می‌خواست که از توان محجوب خارج بود و به همین دلیل سراغ گزینه بومی رفت که گفته می‌شود چیزی در مورد 200میلیون تومان برای کل کادرفنی از محجوب خواسته است.

قطعا انتشار این خبر مالک را نزد انزلی‌چی‌ها بیش از پیش منفور می‌کرد، به همین دلیل تمام مذاکرات چراغ خاموش انجام شد و مردم انزلی در جریان تصمیمات برای تیم محبوب‌شان قرار نگرفتند. حتی شایع است که کناره‌گیری محجوب هم در حال حاضر بخشی از سناریو کودتا علیه اسکوکیچ است. خصوصا که او در آخرین مصاحبه‌اش از احتمال بازگشت او با شرط و شروط خبر داده است. شرط و شروطی که تمام ریشه در اصرار جناب مالک به کم کردن هزینه‌ها از روی دوشش معطوف می‌شود.

او می‌خواهد بدهی‌های گذشته را از گردنش باز کند و البته بازگشت را هم تا لحظات آخر شروع فصل آینده به تعویق خواهند انداخت تا منابع مالی برای بستن قرارداد با اسکوچیچ هم در کار نباشد آن وقت است که او می‌تواند گزینه ارزان قیمت بومی خود را رو کرده و مردم و ملوان را مقابل عمل انجام شده قرار دهد. تصمیماتی که در صورت تحقق با واکنش تند انزلی‌چی‌ها که بی‌شک نتایج اسکوکیچ را از یاد نخواهند برد و در حال حاضر هم مالک را به خالی کردن پشت تیم در آستانه شب عید و سه بازی حساس متهم کرده‌اند مواجه خواهد شد.

اما گزینه بومی او که جرات کرده در چنین فضایی وعده مالک را بپذیرد کیست؟ احمدزاده؟ ایراندوست؟ پورغلامی یا صالح‌نیا؟ بعد از تعطیلات پرحاشیه تیم ملوان اخبار بیشتری از این پروژه منتشر خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-03-18 17:53:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر