فهرست
نایب رئیس بارسا: جدایی مسی؟ احتمالش نیست
نایب رئیس بارسا: جدایی مسی؟ احتمالش نیست

نایب رئیس بارسا: جدایی مسی؟ احتمالش نیست

آی اسپورت- خاویر فائوس، نایب رئیس باشگاه بارسلونا، اعلام کرد هیچ احتمالی برای جدایی لیونل مسی از این باشگاه در آینده ای نزدیک وجود ندارد.

مسی و بارسلونا برای تمدید قرارداد با شرایط جدید هنوز به توافق نرسیدند و در این بین، گفته می شود که بایرن مونیخ و منچسترسیتی آماده اند تا پیشنهادی قابل توجه برای به خدمت گرفتن این ستاره آرژانتینی ارائه بدهند.

اما فائوس تاکید کرد که هیچ احتمالی برای جدایی مسی از بارسا، به دلیل پیشنهادهای ارائه شده سایر باشگاه ها، وجود ندارد.

او به خبرنگاران گفت:" احتمال جدایی لئو وجود ندارد. بارتومئو این را گفته و همه مدیران باشگاه هم همین را می گویند. خود او هم می خواهد در اینجا به کارش ادامه بدهد."

به تازگی شایعاتی در مورد جدایی جراردو مارتینو از بارسا در تابستان آینده منتشر شده اما فائوس تاکید کرد که آینده این مربی آرژانتینی درنوکمپ رقم  خواهد خورد.

" باشگاه چیزی در مورد جدایی مارتینو در تابستان نمی داند. ما با این ایده به کار ادامه می دهیم که او فصل آینده هم مربی ما خواهد بود."

ساندرو روسل، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، به دلیل جنجال هایی که در مورد ماجرای انتقال نیمار به وجود آمده بود، از ریاست این باشگاه استعفا داد اما فائوس تاکید کرد که باید به روسل به دلیل خدماتی که برای این باشگاه انجام داد، احترام گذاشت.

" او بعد از تهدیدهایی که دریافت کرد، به دلایل شخصی استعفا داد. او به خاطر بارسا این کار را انجام داد. او خدمات زیادی به باشگاه کرد اما به اندازه کافی مورد تقدیر قرار نگرفت."

 

     
آی اسپورت
2014-03-18 18:00:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر