فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس: پایان عزایِ نوروزی
گزارش تمرین پرسپولیس: پایان عزایِ نوروزی

گزارش تمرین پرسپولیس: پایان عزایِ نوروزی

آی‌اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پشت درهای بسته مجموعه درفشی‌فر برگزار شد و بازیکنان بعد از مرور کارهای تاکتیکی به فوتبال درون تیمی پرداختند که در کل این تمرین 90 دقیقه زمان برد.

* از جمع ملی‌پوشان پرسپولیس فقط سوشا مکانی بعد از بازگشت تیم ملی از گوام به مجموعه درفشی‌فر آمد و مورد استقبال هم‌بازیانش قرار گرفت. بازیکنان همچنین تولد وی را تبریک گفتند.
* رامین رضاییان، کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی، ملی‌پوشان دیگر پرسپولیس در تماس با خوردبین اعلام کردند امروز را استراحت کرده و از فردا در تمرین سرخپوشان حاضر خواهند شد.
* کریم باقری و مصطفی قنبرپور در این جلسه تمرین غیبت داشتند.
* از سوی اسپانسر پرسپولیس دو دستگاه خودروی ام‌وی‌ام به مجموعه ورزشی درفشی‌فر آورده شد. این دو خودرو جایزه مسابقه پیامکی اسپانسر باشگاه پرسپولیس برای هواداران این تیم است.
* حدود 30 هوادار به مجموعه درفشی‌فر آمده بودند که البته به آنها اجازه ورود داده نشد، حتی والدین نونهالانی که در مدرسه فوتبال مجموعه ورزشی درفشی‌فر ثبت‌نام کرده بودند، اجازه ورود پیدا نکردند.
* بازیکنان پرسپولیس امروز بعد از درگذشت کاپیتان فقیدشان برای اولین پیراهن قرمز برتن کردند، این در حالی بود که دیروز خانواده نوروزی از پرسپولیسی‌ها درخواست کردند پیراهن مشکی را کنار گذاشته و در بازی‌های آینده نیز با لباس قرمز به میدان بروند. 
* سوشا مکانی بعد از صحبت با پانادیچ در کنار دیگر دروازه‌بان‌ها به تمرین پرداخت. 
* تمرین امروز سرخپوشان تقریباً پرفشار برگزار شد و بخش اصلی آن فوتبال درون تیمی بود تا برانکو به نوعی ترکیب تیمش را برای بازی با استقلال اهواز مشخص کند.
* به دستور کادرفنی برای بازیکنان ناهار تهیه شد تا سرخپوشان بعد از صرف ناهار راهی منزل شوند.
* تمرین فردای پرسپولیس از ساعت 11 پشت درهای بسته مجموعه درفشی‌فر برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-19 15:12:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر