فهرست
کفاشیان: کی‌روش نمی‌تواند این همکاری را ادامه دهد
کفاشیان: کی‌روش نمی‌تواند این همکاری را ادامه دهد

کفاشیان: کی‌روش نمی‌تواند این همکاری را ادامه دهد

آی‌اسپورت- صحبت‌های علی کفاشیان ر‌ا پس از نشست امروز با کارلوس کی‌روش می‌خوانید.

* کی‌روش برای دو بازی آینده تیم ملی که برابر عمان و هند خواهد بود هیچ مشکلی ندارد اما گفته است که برای صعود به جام جهانی و انجام بازی‌های مرحله نهایی مقدماتی با شرایط فعلی نمی‌تواند کار کند.
*درخواست‌هایی که کی روش دارد بیشتر درباره کیفیت چمن، تجهیزات، لباس و همان بحث های همیشگی است. همچنین برخلاف آنچه گفته می شود ما با مرخصی رفتن کی روش مشکلی نداریم. در زمان هایی که تیم ملی فعالیتی ندارد رفتن کی‌روش به مرخصی منعی ندارد. البته او فعلا در ایران می ماند چون مذاکرات ما با او ادامه دارد.
*او می تواند مصاحبه کند اما فقط در حوزه کاری‌اش. او خودش هم قبول دارد که مصاحبه ها و بیانیه هایی که داده بود مشکل ساز شده بودند. من همین طور که به دبیرکل فدراسیون اخطار دادم با کی روش نیز صحبت کردم. هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.* به هر حال حرف های کی روش شروطی است که او برای ادامه کارش دارد. او می‌گوید برای آنکه در ایران موفق باشد باید این شرایط فراهم شود. البته به او گفتم که ما نمی توانیم یک شبه این شرایط را تغییر دهیم بلکه باید به ما کمک شود.* همه باید از تیم ملی حمایت کنیم. این حرف ها تحریک آمیز است. قطعا با مایلی کهن و کاشانی جلسه ای میگذارم و به آن‌ها می گویم که وقتی همه در یک سنگر هستیم نباید این گونه حرف بزنیم. بالاخره فردا تیم امید هم برنامه هایی دارد و نتایج کارش معلوم می شود.
* کی روش از نظر سلامتی مشکلاتی دارد که مرخصی قبلی اش هم برای این بود که به معالجات و عمل جراحی‌اش برسد. خوشبختانه نتایج آزمایش‌ها چیز خاصی را نشان نمی‌دهد و به قول آقای اسلامیان این مشکلات ناشی از سن و سال ماست. به کی روش گفته ام که من و تو مثل ۵ سال پیش نیستیم و سختی‌هایی کشیده‌ایم. او باید مراقب خودش باشد چون تنش‌های عصبی برایش مشکل ساز خواهد بود.* او قبلا هم پیغام داده بود ولی ما سعی کرده‌ایم او را در ایران نگه داریم. چون حضور او به تیم ملی کمک می‌کند و شاید پس از رفتن او نتوانیم کسی مثل او را پیدا کنیم.* اعتراض هایی که کی روش می کند تماما برای تیم ملی است. او در حرف هایش برای بازیکنان و تیم طلب تسهیلات بیشتر می‌کند. ما در شرایطی کار می کنیم که بودجه‌مان یک بیستم فدراسیون‌هایی مثل ژاپن و کره جنوبی است اما با این حال کار می کنیم و فعلا تیم اول آسیا هستیم. 

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-19 18:38:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر