فهرست
کمالوند: با کی‌روش همین آش است و همین کاسه!
کمالوند: با کی‌روش همین آش است و همین کاسه!

کمالوند: با کی‌روش همین آش است و همین کاسه!

آی‌اسپورت- صحبت‌های فراز کمالوند را پس از شکست در اهواز می‌خوانید.


* بازی خوبی نبود. تعطیلات گاه به گاه در لیگ آن هم به فاصله ۲۵ روز تیم‌ها را از شرایط آرمانی دور می‌کند. تیم ما قبل از تعطیلات در اوج آمادگی بود که متاسفانه مسابقات تعطیل شد. دوست نداشتیم این سه امتیاز را از دست بدهیم. امیدوارم در بازی‌های بعد جبران کنیم.

* هر دو تیم از شرایط آرمانی دور بودند به ویژه تیم ما. البته استقلال خوزستان خارج از ایران اردو داشت. نکته دیگر اینکه داوری هم در نتیجه کاملا تاثیرگذار بود. بحث من فقط پنالتی نیست بلکه روی یکی از بازیکنان ما خطایی شد که قطعا داور باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد. در هر صورت عادت به توهین ندارم و در پایان بازی هم به بازیکنانم گفتم کنار بیایند اما به هر حال وقتی یک تیم زحمت می‌کشد باید اشتباهات به حداقل برسد.

* به هیچ وجه آنچه می‌خواستیم در زمین پیاده نشد. واقعا خسته شدیم. ۴ بازی انجام می‌دهیم و یک ماه لیگ تعطیل می‌شود. راهی هم برای نگه داشتن بازیکنان وجود ندارد. لیگ ما خوب است تاج هم زحمت می‌کشد اما اگر قرار باشد این لیگ هر ۲۵ روز یکبار تعطیل شود خروجی مثبتی نخواهد داشت. آن هم لیگی  که به تیم ملی کمک می‌کند.

* امسال این آسیب‌دیدگی‌ها زیاد شده دلیل آن را پیدا کنید. نمی‌شود ۲۵ روز لیگ را تعطیل کنند و به فاصله ۵ روز یکبار مسابقه برگزار کنند. منافع ملی برای ما ارجحیت دارد اما مگر اولین بار است که به جام جهانی می‌رویم؟ مگر دوره‌های قبل یک ماه یک ماه لیگ را تعطیل می‌کردیم؟ اگر با کره یا عربستان بازی داشتیم این کار منطقی بود اما برای بازی با گوام هم باید لیگ تعطیل شود؟ از ۵ مربی لیگ برتری بپرسید همه ناراضی هستند تا زمانی که کی‌روش درد دل ما را گوش نکند همین آش و همین کاسه خواهد بود.

کدخبر: 9407
  ۸  
آی اسپورت
2015-11-19 19:03:47
نظر دهید
۸ نظر
-
پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۶
این دیگه کیه؟ کی هست اصلا؟ چی داره میگه؟
-
پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
بمیر
محمد
پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
همین مونده بود دلال منشوری هم از کیروش انتقاد کنه
-
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۱:۴۱
akhe to ba che rezoomei az keirosh enteghad mikoni? ba hamoon sabeghe derakhshanet ke mahroom ham shoi?
-
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۲۶
ف ک
سعید
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۰۰
داور بد بازیکنان بد کی روش بد فقط تو خوبی آقای منشوری . ببخشید شما؟
ف.ک
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
بابا این قورباغه بیچاره تقصیر نداره، این روزها تو این مملکت آبها همش سربالا میرن!!
سجاد محرمی
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۲۱
فک کنم بیش از چهارده سال تو تیم پاس و تیراختور و گسترش مجموعا مربی گری کرده یه بار تیم شیرین فراز کرمانشاه رو به لیگ اورده و تراختور و از همه مهمتر مربی تیم بزرگی مثل تراختور بوده حالا شمایی که کامنت گذاشتی این کیه خودت بگو تو چه سبقه ای داری خودت کی هستی حرفش هم درسته این تعطیلات لیگ به همه ضرر رسونده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر