فهرست
نکته روز: تیم ویسی؛ 11 هفته بدون شکست
نکته روز: تیم ویسی؛ 11 هفته بدون شکست

نکته روز: تیم ویسی؛ 11 هفته بدون شکست

آی اسپورت- تحول استقلال خوزستان نسبت به فصل گذشته، در همان مسابقه اول لیگ با سپاهان قابل تشخیص بود. آن ها در نبرد با مدافع  قهرمانی لیگ، رقابتی نزدیک را پشت سر گذاشتند و با بدشانسی، فولادشهر را شکست خورده ترک کردند. 11 هفته بعد، این همچنان تنها شکست تیم ویسی در رقابت های لیگ برتر به شمار می رود. 


استقلال خوزستات بعد از شکست در هفته اول، موفق شد در سه بازی طوفانی متوالی، پرسپولیس، فولاد و سایپا را از پیش رو بردارد و خیلی زود ثابت کند که در این فصل دیگر در جمع فانوس به دست ها حضور نخواهد داشت. اولین تساوی فصل آن ها، در مقابل تراکتورسازی رقم خورد و یک هفته بعد، نتیجه بازی با صبا نیز فقط یک امتیاز برای تیم متحول شده خوزستانی به ارمغان آورد. آبی ها سیاه جامگان را نیز شکست دادند و دربی هم نام ها، تیم همشهری را با 4 گل در هم کوبیدند و امروز، در برابر آبی های تبریز به ششمین برد لیگ برتری رسیدند تا نیمی از بازی های لیگ را با پیروزی تمام کرده باشند. ملوان، استقلال و نفت تهران نیز تیم هایی بودند که در این هفته ها، به تقسیم امتیازها با استقلال خوزستان رضایت دادند. 


تیم عبدالله ویسی، هنوز با خلق رکورد بی شکستی در فوتبال ایران فاصله دارد اما این موضوع تصویر فصل رویایی آن ها را تار نمی کند. استقلال خوزستان، شگفت انگیزترین تیم لیگ پانزدهم به شمار می رود. تیمی با ستاره های پرانگیزه فصل گذشته لیگ یک که خوب بازی می کند، کم گل می خورد و نمی بازد. تیمی که همه اعضا در آن، برای اثبات خودشان به فوتبال ایران تلاش می کنند و شاید در پایان فصل، تبدیل به قهرمان غیرمنتظره لیگ برتر شود. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-19 19:04:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر