فهرست
اصرار عرب؛ به گزینه‌ای جز برانکو فکر نمی‌کنیم
اصرار عرب؛ به گزینه‌ای جز برانکو فکر نمی‌کنیم

اصرار عرب؛ به گزینه‌ای جز برانکو فکر نمی‌کنیم

آی اسپورت - ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خاطر ماجرای برانکو حسابی تحت فشار قرار گرفته است. او حالا در مصاحبه‌هایش روی ماندن برانکو اصرار دارد و تاکید می‌کند که برانکو نمی‌تواند قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کند. حرف‌های عرب در مصاحبه امروز صبحش با رادیو ورزش را بخوانید:

پول برانکو و دستیارانش آماده است

ما پول آقای برانکو را روز چهارشنبه آماده کردیم و به او نامه دادیم پول شما آماده است. او به ما شماره حسابی داد که متعلق به دخترش بود اما این شماره حساب ایراد داشت. و به او اعلام کردیم با توجه به شرایط تحریمی که وجود دارد به صورت نقدی می‌توانیم این پول را در امارات به شما بدهیم. به او اعلام کردیم که شنبه صبح می‌تواند این پول را دریافت کند. ارز این پول آماده شد و ما مطالبات او و همچنین پیش پرداخت فصل آینده او را آماده کردیم و حتی پول دستیاران هم آماده شد و ما هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات او نداشته و نداریم.

نوشته می‌خواهد در فضای دیگری کار کند

نامه‌ای دیروز از سوی آقای برانکو به باشگاه آمد که در آن عنوان شده بود من کارم را در پرسپولیس انجام دادم و می‌خواهم در فضای دیگری کار کنم و اگر می‌شود رضایت دوطرفه برای فسخ قرارداد بدهیم اما ما با او قرارداد داریم و همه کارشناسان حقوقی هم که به باشگاه آمدند مورد مشورت قرار گرفتند و اعلام کردند که این قرارداد کاملا پابرجاست و با توجه به نامه‌ای که به او دادیم این قرارداد باید ادامه پیدا کند. با توجه به خدماتی که برانکو به باشگاه داشت و رضایتی که ما از او داشتیم از او خواستیم که کارش را با پرسپولیس ادامه دهد و به توافقاتی که انجام شده پایبند باشد. مجدانه تلاش کردیم تا مطالبات او پرداخت شود.

تابع مقررات دولتی هستیم

برانکو مربی محترمی است و همه او را به خاطر شخصیتش دوست داشتند اما گفته می‌شود حالا که او نمی‌خواهد با پرسپولیس ادامه دهد و حتی عکس‌هایی از حضور او در اتریش در کمپ الاهلی منتشر شده، بهتر است این مسئله به صورت مسالمت آمیز حل شود چرا که نمی‌شود او را به زور در پرسپولیس نگه داشت. ما یک شرکت دولتی هستیم و باید همه چیز از نظر حقوقی پیگیری شود. ما تابع مقرراتی هستیم و طبق مقررات او قرارداد دارد و باید به تعهدات انجام شود. ما حتی سه روز زودتر مطالبات برانکو را آماده کردیم و الان هم آماده پرداخت هستیم اما او با ما قرارداد دارد.

دنبال این هستیم که بماند

ما اصرار داریم این قرارداد اجرایی شود. آنچه که مشخص است این است که حق با باشگاه پرسپولیس است. در واقع باید بگویم درخواست برانکو قانونی نیست چرا که فسخ قرارداد باید با رضایت ما باشد که ما راضی نیستیم و رضایت نمی‌دهیم. ما همچنان در حال رایزنی هستیم تا ببینیم برنامه او چیست. ما دنبال این هستیم که برانکو بماند.

به گزینه دیگری فکر نمی‌کنیم

‌ما الان به قرارداد با برانکو فکر می‌کنیم و او تا فردا فرصت دارد پولش را از پرسپولیس بگیرد. ما با هم حرف رسمی زدیم و تا زمانی که موعد توافقات سپری شود به هیچ چیزی فکر نمی‌کنیم.

به آخرین ایمیل ما پاسخ نداده

او در مسافرت است! ظاهرا با خانواده به سفر رفته است! به همین دلیل امکان تماس برقرار نشد. ما از طریق ایمیل به صورت مرتب با برانکو در ارتباط هستیم و نامه‌ای که برای او زدیم هنوز به ما پاسخ نداده است. آنچه وکیل او گفت تا روز سه‌شنبه همه ما فرصت داریم همه این مسائل حل شود. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم این مسائل حل شود.ما طبق قانون باید مقررات را انجام دهیم و تا فردا وکیل او فرصت دارد بیاید و پول را بگیرند تا ادامه فعالیت دهند. ما حتی برای برانکو بلیت برگشت گرفتیم و او باید 5 تیر به ایران برگردد. او لیست بازیکنانش را به ما داده و با گرفتن بلیت برگشت و لیستی که به ما ارائه داد شبهه‌ای برای بازگشت او نداشتیم.

نشانه‌ای برای رفتن برانکو وجود نداشت

فعلا به هیچ کسی فکر نمی‌کنیم چرا که شواهد و قرائن نشانه‌ای از رفتن برانکو نداشت. چرا که ما در تلاش بودیم پول را تهیه کنیم و حتی در این مدت با او مذاکراتی برای لیست بازیکنان داشتیم.حتی وقتی با بازیکنی مذاکره می‌کردیم و به مشکل می‌خوردیم با برانکو در ارتباط بودیم و به او می‌گفتیم چه اتفاقاتی رخ داده و این مسائل نشان دهنده این نیست که او نمی‌خواهد به ایران بیاید. به همین دلیل ما به جز آقای برانکو به هیچ کسی دیگر فکر نمی‌کنیم و فکر هم نخواهیم کرد.

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-06-17 10:12:00
نظر دهید

۶ نظر
سامان
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۷
شروع فاز جدید تخریب پرسپولیس : وقت کشی برای انتخاب مربی جدید تا شروع لیگ
امضا وزیر ورزش
مجری عرب
۳
محمد یوسفی
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۹
آقای عرب دست از سیاه بازی بردار خودت برانکو را با هیت مدیره فراری دادی حالا سیاه بازی برای هوادارها براه انداختی اگر مرد باشی همین امروز استعفا میدهی و با نبی و بقیه هیت مدیره دست از سر پرسپولیس بر میداری میری کار خودت را کردی برانکو را فراری دادی و در این مدت از قبال پرسپولیس کلی پول به جیب زدی خدا هیچ وقت تورا با این کارهایت نمی بخشه که در حق طرفدارها کردی برو دنبال کارت ضربه ای که به پرسپولیس زدی خیالت راحت شد مردک برو پی کارت
۲
امیر فتحی
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۲
فقط خفشو اقای عرب فقط خفشو.برو به رییست سلطانی فر بگو ماموریت انجام شد قربان.راستی به اون شلغم جعفر کاشانی بگو میخوایم تو تیمو قهرمان بکنی بیشرف
۲
امیر
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۴
شما همینجوری فکر نکن مدیرعامل اینقدر تعطیل خب موازی با مربی دیگه مذاکره همچنین با بازیکن ها میخواد این ها رو هم از دست بدیم برانکو که آدم و عالم میدونن نمیاد شما تو فکرشی به فکر مربی و بازیکن باش اونها رو هم از دست ندی. وقتی روز بعد از قهرمانی تو جام حذفی میای و کنفرانس میذاری که چی بگی بگی مربی ما 24 میلیارد طلبکاره ما نمی تونیم همون روز شما برانکو رو پر دادی رفت خودت یکماه حقوق نگیری می مونی بعد طرف یکسال حقوق نگرفته میخوای بمونه واقعا که پر رو هستی تو و اعضای هیئت مدیره . حالا میخوام بدونم اون کاشانی از خدا بی خبر که میگفت الان ما رفتیم کلاس بالاتر یک مربی کلاس بالاتر میخوام ببینم میخواد چیکار کنه
۲
حبیب
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۸
در این قضیه کاملا مشخصه که برانکو برنمی گرده و عرب هم میدونه که بر نمی گرده و هم به صلاح نیست برگرده چون پولی در بساط نیست و عرب فیلم بازی می کنه و هدفش اینه هم جلو هواداران وجهه اش حفظ بشه و گناه را بر گردن برانکو بندازه و هم اینکه با توجه به عقد قرارداد برانکو و الاهلی ، با کش دادن قضیه برانکو را مجبور کنه از باقی مطالباتش بگذره و این یک استراتژی درست است عوض اینکه پول بیت المال را بدن به برانکو و داداش مفت خورش ، میتونن باهاش یک مربی خوب مثل مایلی کهن یا ناصر ابراهیمی جذب کنند . هواداران هم باید با رفتن برانکو کنار بیایند و به مربی جدید هم دو سه فصل فرصت بدهند تا نتیجه بگیره.
۴
6
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
نشانه ای وجود نداشت وقتی نامه دومش رو 75 روز پیش به باشگاه فرستاد و خواست حقوقش رو بدین؟؟؟؟؟ خدا لعنتت کنه که وظیفه ات رو به خوبی انجام دادی حالا استعفا بده و گورت رو گم کن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر