فهرست
استقلال 2 - الجزیره 2: استقلال حذف شد؟!/ زردی تو از من!
استقلال 2 - الجزیره 2: استقلال حذف شد؟!/ زردی تو از من!

استقلال 2 - الجزیره 2: استقلال حذف شد؟!/ زردی تو از من!

آی اسپورت-
رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 
ورزشگاه آزادی
کارت زرد: عبدالله موسی
ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی- مجید غلام نژاد - امیرحسین صادقی- حنیف عمران زاده - هاشم بیک زاده - خسرو حیدری- لوید ساموئل- احمد جمشیدیان- پژمان نوری( ایمان مبعلی45)- محمد قاضی - مهدی نظری(بوبکر کبه 62)

شرح گل:

دقیقه 6: روی اشتباه صادقی و پاس رو به عقب سایسیدو ، بارادا مهاجم رومانیایی الجزیره اولین گل بازی را به راحتی به ثمر رساند
دقیقه 17: سانتر فوق العاده ی محمد قاضی روی سر قاضی نشست و این بازیکن توپ را به کنج دروازه فرستاد
دقیقه 56: روی ضعف خط دفاعی استقلال عبدالعزیز بارادا در موقعیتی تک به تک توانست گل دوم خودش را به ثمر برساند
دقیقه 64: سانتر زیبای مبعلی از روی نقطه ی کرنر را حنیف عمران زاده وارد دروازه کرد تا بازی به تساوی برسد 

شرح بازی:

آبی پوشان از همان ابتدای بازی نشان دادند به دنبال سه امتیاز هستند. نخستین فرصت این دیدار را آبی‌پوشان در دقیقه پنجم به دست آوردند و ارسال دیدنی جمشیدیان برای بیک‌زاده با ضربه سر او همراه شد و پس از برخورد به دروازه‌بان الجزیره به تیرک دروازه خورد و راهی کرنر شد.

با این حال این حملات چندان دامنه‌دار نبود و عبدالعزیز بارادا در دقیقه ششم روی اشتباه عجیب خط دفاعی استقلال در داخل محوطه جریمه آبی‌پوشان صاحب توپ شد و با یک بغل پای فنی گل نخست را برای الجزیره به ثمر رساند. بعد از این گل، بازی به سمت تعادل پیش رفت و در دقیقه 17 ارسال دیدنی خسرو حیدری با ضربه سر خوب قاضی همراه شد تا استقلال گل تساوی را به ثمر برساند.

در ادامه این دیدار در حالی که بازی بیشتر در میانه‌های میدان در جریان بود در دقیقه 36 ساموئل از فاصله‌ی سی متری اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او با اختلاف اندکی راهی اوت شد و تنها یک دقیقه بعد بارادا از خلأ جناح راست استقلال استفاده کرد و در زاویه تقریبا بسته تلاش کرد دروازه رحمتی را باز کند اما دروازه بان استقلال توپ او را به خوبی دفع کرد.در دقایق پایانی نیمه نخست استقلالی‌ها چند فرصت نصفه و نیمه را بدست آوردند اما با بی دقتی آنها را از دست دادند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد و در حالی که استقلال رفته رفته فشارش روی حریف را بیشتر می‌کرد در دقیقه 56 روی یک ضد حمله وقتی عبدالله قاسم در گوشه محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد با یک پاس کوتاه و خوب عبدالعزیز بارادا را صاحب توپ کرد و با گذشتن از کنار عمران زاده با یک بغل پای ساده دروازه استقلال را برای بار دوم باز کرد.

با این حال آبی پوشان تنها 9 دقیقه بعد روی کرنر ارسالی مبعلی صاحب موقعیت شدند و عمران‌زاده با یک ضربه سر خوب گل تساوی را وارد دروازه الجزیره کرد. در ادامه این دیدار اشتباه‌های متعدد کبه فرصت‌های خوبی را به الجزیره‌ای‌ها می‌داد تا در ضد حملات خطرناک ظاهر شوند اما عکس العمل‌های به موقع رحمتی نگذاشت تا دروازه آبی پوشان برای بار سوم باز شود.

یکی از بهترین فرصت‌های این نیمه بر روی پاس کبه در دقیقه 80 برای قاضی مهیا شد که ضربه سنگین این بازیکن با واکنش خوب علی خسیف، دروازه‌بان الجزیره راهی کرنر شد و تنها پنج دقیقه بعد آبی پوشان روی یک کار ترکیبی با ارسال بیک‌زاده، عمران‌زاده را در موقعیت سرزنی قرار دادند ولی ضربه سر این مدافع پیش تاخته با برخورد به سقف دروازه الجزیره راهی اوت شد.

در دقیقه 87 شوت هاشم بیک‌زاده با شوتی کات‌دار از پشت محوطه جریمه الجزیره روانه دروازه تیم اماراتی شد اما واکنش دیدنی دروازه بان الجزیره مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد.

در دقیقه 93 پس از اینکه کبه موقعیت خوبی را از دست داد، پس از کرنر استقلالی‌ها ضدحمله‌ای برای مهاجمان الجزیره فراهم شد اما آنها نتوانستند گل سوم را به ثمر برسانند. در ادامه فشار بی امان شاگردان امیرقلعه نویی جواب نداد تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

 

     
آی اسپورت
2014-03-19 01:48:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر