فهرست
تراکتورسازی 1 - العین 3 : چهارشنبه سوزی!
تراکتورسازی 1 - العین 3 : چهارشنبه سوزی!

تراکتورسازی 1 - العین 3 : چهارشنبه سوزی!

آی اسپورت- 
هفته ی سوم رقابت های لیگ قهرمانان اسیا


شرح گل: 
دقیقه 16: روی اشتباه خط دفاعی تیم تراکتورسازی اساموآ ژیان از دهانه ی دروازه گل نخست این دیدار را به ثمر رساند.
دقیقه 37: روی یک ضد حمله تیم العین توسط محمد عبدالرحمان به گل دوم رسید تا شرایط برای تیم تراکتور سخت شود.
دقیقه 42: روی اشتباه دفاع اخر تیم العین فخرالدینی با دروازه بان حریف تک به تک شد و یکی از گل ها را جبران کرد.
دقیقه 74: روی اشتباه در آفساید گیری آساموا ژیان با دروازه بان تراکتور تک به تک شد و پس از جا گذاشتن وی دروازه ی خالی را باز کرد.
شرح بازی:

بازی دو تیم در ابتدای نیمه نخست برابر بود و العین تحت تاثیر امتیاز میزبانی به دنبال رسیدن به گل بود. هدفی که در دقیقه 16 محقق شد و بر روی یک توپ ارسالی و تعلل مدافعان و داود صوفیانی که در این دیدار جایگزین حامد لک درون دروازه شده بود، همچنین پیگیری احمد اسماعیل در نهایت آساموآ جیان گل العین را وارد دروازه تراکتورسازی کرد.

پاسخ این گل شوت مهدی کیانی بود که بعد از برخورد به نوک انگشتان خالد عیسی دروازه بان العین به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم عیسی توپ را به کرنر فرستاد. این موقعیت سرآغاز حملات پر دامنه تراکتورسازی برای جبران گل خورده بود.

دقیقه 32 شوت ابراهیم دیاکیه که در نیمه نخست یک کارت زرد هم از داور گرفته بود، با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه صوفیانی به بیرون رفت.

حملات تراکتورسازی ادامه داشت که العین بر روی یک ضد حمله به گل دوم رسید، پاس جیان به محمد عبدالرحمن رسید تا او دروازه را باز کند. اما این پایان کار نبود و اشتباه اسماعیل احمد در دقیقه 42 سبب شد تا تراکتورسازی توسط میلاد فخرالدینی یکی از گل های خورده را جبران کند.

 در نیمه دوم بازی متعادل دو تیم هرازگاهی با حملات بی نتیجه تراکتورسازی همراه بود، آمدن کریم انصاری‌فرد و جواد کاظمیان در نیمه دوم هم نتوانست تاثیری در روند بازی داشته باشد و سرانجام آساموآ جیان در دقیقه 73 گل دوم خود و سوم العین را به ثمر رساند.

آمدن میثم دیزآبادی بجای مهدی کریمیان هم سودی نداشت تا در نهایت با شکست 3 بر یک تراکتورسازی این تیم جایگاهش در صدر جدول گروه را از دست بدهد.

با این نتایج العین 6 امتیازی و لخویا 4 امتیازی با تفاضل گل بهتر در رده اول و دوم قرار گرفتند و تراکتورسازی 4 امتیازی در رده سوم بالاتر از الاتحاد 3 امتیازی ایستاد.

     
آی اسپورت
2014-03-18 22:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر