فهرست
گزارش؛ تیم ویسی بالاخره تعارف را کنار گذاشت
گزارش؛ تیم ویسی بالاخره تعارف را کنار گذاشت

گزارش؛ تیم ویسی بالاخره تعارف را کنار گذاشت

آی اسپورت- درصورتی‌که فردا استقلال در اهواز نتواند فولاد را شکست دهد، صدرنشینی چند ساعته‌ی تیم لیگ یکی ویسی تبدیل به صدرنشینی یک هفته‌ای خواهدشد. اما صدرنشینی امروز استقلالی‌های خوزستان بعد از تعارف چند هفته‌ای شاگردان ویسی با صدر جدول صورت گرفت. آبی‌های خوزستان بعد از پشت خط ماندن 7 هفته‌ای بالاخره رنگ صدر جدول را دید. تیمی که از هفته‌ی ششم فرصت‌های متعدد صدرنشینی را از دست می‌داد.

هفته‌ی ششم
استقلال خوزستان در هفته‌ی ششم مسابقات درحالی‌که تا دقیقه 96 از صبا پیش بود، در برابر ضربه‌ی ایستگاهی محمد قاضی تسلیم‌پذیر نشان داد تا با از دست دادن دو امتیاز خانگی برای اولین بار در این فصل فرصت صدرنشینی را از دست بدهد.استقلال در صورت برد به مدت 24 ساعت صدرنشین لیگ می‌شد.

هفته‌ی هشتم
استقلالی‌های خوزستان در این هفته هم در بازی خانگی خود موفق نبودند ملوانان را شکست دهند. با توجه به تساوی استقلال و سپاهان در این هفته، برد شاگردان ویسی می‌توانست آن‌ها را به صدر جدول ببرد اما باز هم در دیدار خانگی موفق عمل نکردند تا برای دومین بار در یک‌قدمی صدرنشینی لیگ از آن دور شوند.

هفته‌ی نهم
تیم خوب ویسی در این هفته به مصاف صدرنشین لیگ در آن زمان یعنی استقلال رفت. خوزستانی‌ها نتوانستند از گل عقیل کعبی محافظت کنند و گل تساوی استقلال توسط پروپچیچ باعث شد تا شاگردان ویسی در این بازی هم با صدرنشینی زمین را ترک نکنند.

هفته‌ی یازدهم
درحالی‌که استقلال و سپاهان بازی خود را هم با تساوی پشت سر گذاشتند، باز هم استقلال خوزستان در یک قدمی صدر جدول به آن نرسید. آبی‌های اهواز در این هفته در تهران برابر نفت قرار گرفتند و با تساوی بدون گل با همان رده‌ی دومی زمین را ترک کردند.

هفته‌ی دوازدهم
سرانجام بعد از چهار حمله‌ی ناموفق به صدر جدول در نخستین روز بازی‌های هفته‌ی دوازدهم، استقلال خوزستان شاگردان کمالوند در گسترش فولاد را به اولین باخت خارج از خانه رساند و بالاخره برای اولین بار در لیگ برتر صدرنشین شدند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-20 00:50:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر