فهرست
فرکی: لیگ ایران اهمیت بیشتری برایمان دارد/ ببازیم هم فاجعه ای رخ نمی دهد
فرکی: لیگ ایران اهمیت بیشتری برایمان دارد/ ببازیم هم فاجعه ای رخ نمی دهد

فرکی: لیگ ایران اهمیت بیشتری برایمان دارد/ ببازیم هم فاجعه ای رخ نمی دهد

آی اسپورت- حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل بنیادکار ازبکستان حاضر شد و درباره این دیدار گفت: ما با هدف کسب نتیجه مطلوب در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان به اینجا آمده ایم و این آخرین بازی ما در دور رفت است و پس از آن باید به فکر دور برگشت باشیم و از آنجا که در دو بازی آینده میزبان هستیم، امیدواریم به امتیازات لازم برای صعود از این گروه دست پیدا کنیم و بازیهای خوب و با کیفیتی را نیز شاهد باشیم.

دو بازی و چهار امتیاز؛ راضی هستید؟!: امیدوارم در بازی برابر بنیادکار نیز به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کنیم و به روند موفقیت خود در لیگ قهرمانان آسیا تداوم ببخشیم.


میزان شناخت از تیم بنیادکار : ما چند بازی اخیر این تیم را آنالیز کرده ایم و شناخت خوبی از این تیم داریم و می دانیم که تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان در این تیم ازبک حضور دارند که تیم خوبی را تشکیل داده اند و بطور حتم بازی آسانی مقابل این تیم پرسابقه در لیگ قهرمانان آسیا نخواهیم داشت.

نقاط ضعف و قوت بنیادکار: همانطور که گفتم، بنیادکار تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که این از یک جهت می تواند نقطه قوت این تیم و از جهت دیگر نقطه ضعف آن باشد. ما روی این موضوع تمرکز کرده ایم و به هر صورت امیدواریم که فردا شاهد ارایه بازی خوبی از سوی هر دو تیم باشیم و همه تماشاگران و بینندگان تلویزیونی از تماشای آن لذت ببرند.

پیش بینی از نتیجه ی دیدار: ما نه تنها در این بازی بلکه در تمام دیدارهای خود به فکر پیروزی و کسب هر سه امتیاز هستیم اما از آنجا که این بازی در زمین حریف برگزار می شود، کسب نتیجه مساوی هم می تواند برای ما رضایت بخش باشد. البته در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و با شکست نیز فاجعه رخ نمی دهد بلکه باید همچنان به کار خود ادامه دهیم و امیدوار به بازیهای آینده باشیم.

لیگ داخلی اهمیت بیشتری دارد یا لیگ قهرمانان؟!: طبیعتا قهرمانی در لیگ برتر ایران از اهمیت بیشتری برای ما برخوردار است اما این بدان معنی نیست که به لیگ قهرمانان توجهی نداریم بلکه در این مسابقات نیز با تمام توان به مصاف حریفان آسیایی خواهیم رفت.

     
آی اسپورت
2014-03-18 20:09:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر