فهرست

منصوریان: سپاهان خوب نبود / تیمم نیاز به زمان دارد

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران پس از شکست تیم‌اش مقابل سپاهان در نشست خبری گفت.

*بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم خیلی راحت برنده بازی با سپاهان باشیم. این بازی اولین بازی بود که کادر فنی جدید سپاهان در آن حضور داشت و خیلی روی شرایط این تیم آشنایی نداشتند. ما به حرفه‌ای بودن سپاهانی‌ها باختیم اما باید بگویم سپاهان آن سپاهان همیشگی نبود و مشخص بود که آنها درگیر حاشیه‌ها هستند اما من از عملکرد فوتبالی بازیکنانم راضی هستم اما باید در نظر گرفت سپاهان یک تیم نظام‌مند است و ما اگر کمی حرفه‌ای‌تر بودیم می‌توانستیم از این بازی نتیجه بگیریم من همان حرف سال گذشته‌ام را می‌زنم که گفتم باید به این تیم زمان داد.

ما باید ساختار تیمی خودمان را به گونه‌ای درست کنیم که اگر یک بازیکن هم در تیم جابه‌جا شد ساختار تیمی‌ ما به هم نخورد ما همان نگاهی که به بازیکن پیشکسوتی مثل مبعلی داریم به بازیکنان جوان هم داریم و بازیکنی که به جای مبعلی به میدان می‌رود باید افتخار کند که به جای این بازیکن بازی کرده است و این انرژی مثبت در تیم ما هست. ما در این چند سال جوانان خوبی داریم که به مرز پختگی می‌رسند امروز اولین بازی ایمان مبعلی بود که روی نیمکت نشست و علیرضا عزتی هم در کنار ما بود تا کفه روحی به نفع ما سنگین‌تر باشد. ما ترکیبی داشتیم که در جنگ‌های تن به تن کم نیاورند اما باید برای مسابقات جام حذفی تغییراتی در تیم بدهیم.
اگر بازیکنی به زمین می‌خورد باید احترام گذاشت و بازی جوانمردانه را انجام داد حتی اگر کسی به تمارض خودش را روی زمین می‌اندازد باید فیرپلی انجام دهیم اما بازیکنان باید یاد بگیرند که بی‌جهت خودشان را زمین نیندازند. درباره احمد گوهری دروازه‌بان جوانمان هم باید بگویم که ما او را به جای بیرانوند آوردیم و باز هم اسم احمد گوهری را به شما خبرنگاران می‌گویم و در چند سال آینده نام او را بیشتر خواهید شنید و او از دروازه‌بان‌های خوب کشورمان خواهد شد.
 سپاهان همیشه یکی از ضلع‌های قهرمانی بوده است همانطور که ما سال گذشته در سه جام مدعی بودیم. البته شاید ابتدای فصل تیم ما، تراکتورسازی و همچنین سپاهان شرایط خوبی نداشتیم اما تغییرات در سپاهان کمتر از تیم ما بود و فکر می‌کنم از هفته بیست و پنجم به بعد تیم‌های شکل واقعی خودشان را پیدا خواهند کرد.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-20 19:43:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر