فهرست
چهره روز: امید عالیشاه، شعبه‌ی تبریز!
چهره روز: امید عالیشاه، شعبه‌ی تبریز!

چهره روز: امید عالیشاه، شعبه‌ی تبریز!

آی اسپورت- سروش رفیعی امروز اولین و بهترین فرصت تراکتورسازی را در مقابل سیاه‌جامگان از دست داد تا حسرت گلزنی به این میهمانِ ته جدولی تا پایان بازی بر دل تراکتور باقی بماند.
شماره 10 تراکتور در دقیقه 10 بازی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد اما ضربه او را عین‌افشار دفع کرد. محمدحسین عین‌افشار که این روزها در دروازه سیاه‌جامگان جایگزین فروزان شده است امروز چهره درخشان بازی بود و واکنش‌های خوب، فراوان داشت. اما کم‌دقتی رفیعی هم نقش زیادی در بسته ماندن دروازه سیاه‌جامگان در این صحنه ایفا کرد.
اگر سروش گل زودهنگامش را می‌زد جهت بازی کاملا تغییر می‌کرد و شاید الان یک بازیکن سرخپوش باید به عنوان بهترین مرد میدان انتخاب می‌شد نه گلر مشهدی‌ها.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-20 20:11:09
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۴۰
حامیانه تونی افراده ساده لوح و بیسوادی هستن که یا دانسته و یا ندانسته دارن به این تیم ضربه میزنن ... قصد انها حمایت از تراکتور نبوده و حمایت از تونی هست وگرنه کدوم مربی با این نتایج مفتضح و عملکرده بسیار ضعیف فرصت داشته کار کنه و با یکی دوباخت همین مثلا هواداره نادان میاد و فحشش میده ولی با دیدنه نابودیه تیم به دسته تونی داره ازش حمایت میکنه این یعنی حمایت از اشخاص به جای تیم و نتیجه اش تضعیفه تیم و افته همیشه گیه این تیم خواهد بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر