فهرست
مظلومی: جایگاه فولاد در این مکان جدول نیست
مظلومی: جایگاه فولاد در این مکان جدول نیست

مظلومی: جایگاه فولاد در این مکان جدول نیست

آی اسپورت- استقلال در فاصله‌ی 24 ساعته‌ی صدرنشینی استقلال خوزستان موفق شد در همان اهواز فولاد را شکست دهد و صدر را از دیگر تیم اهوازی پس بگیرد. صحبت‌های پرویز مظلومی در میکسدزون ورزشگاه غدیر را می‌خوانید:


-این پیروزی شیرین خارج از خانه را به روح غلامحسین مظلومی تقدیم می‌کنم. واقعیت این است که با وجود کمبود‌ها و نداشتن بازیکنان اثر گذار خوب کار کردیم بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. به فولاد هم خسته نباشید می‌گویم جایگاه این تیم در مکان فعلی نیست. اعتقادم این است که دو تیم بازی تاکتیکی به نمایش گذاشتند و مردم هم لذت بردند.
-خسرو حیدری هم دیروز به تیم اضافه شد. او را خیلی دیر به ما دادند. نفرات جایگزین امروز جای بازیکنان اصلی را به نحو عالی پر کردند. ما یک تیم و مجموعه هستیم بازیکنان اتحاد دارند و خیلی خوب کار می‌کنند. تیم پشتیبانی ما هم بسیار خوب است. تیم پزشکی، تدارکات و کمیته نقل و انتقالات مدیرت و هیأت مدیره هم تلاش می‌کنند و این اتحاد به زمین‌ می‌آید.-یک گله‌ کردم که ملی پوشان دیر به تیم ‌ها اضافه می‌شوند. باشگاه از بازیکن به دلیل اینکه نیاز دارد مجبور است استفاده کند و وقتی بازیکنان دیر از اردوی تیم ملی باز گردند احتمال مصدومیت آنها بالا می‌رود. در این شرایط تیم ملی هم ضرر می‌کند.اگر بازی ها یکی دو روز دیرتر برگزار می شد اتفاق خاصی نمی افتاد البته سازمان لیگ هم می خواهد بازی ها را به موقع برگزار کند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-20 20:24:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر