فهرست
عکس روز: هواداران کدامیک دمدمی مزاج ترند؟ منچستر یا آرسنال؟
عکس روز: هواداران کدامیک دمدمی مزاج ترند؟ منچستر یا آرسنال؟

عکس روز: هواداران کدامیک دمدمی مزاج ترند؟ منچستر یا آرسنال؟

آی اسپورت- تابستان گذشته مویس اورتون را ترک کرد و به اولدترافورد آمد. وی جای الکس فرگوسنی را در منچستر یونایتد گرفت که یکی از بهترین دوران باشگاه را رقم زده بود. دورانی که حدود سی سال به طول انجامید و حالا مویس تیم الکس فرگوسن را تا حد یک تیم درجه دو پایین آورده است. تیمی که در لیگ برتر در جایگاه هفتم قرار دارد و در آستانه ی حذف از رقابت های لیگ برتر قرار دارد.

حضور در جمع چهارتیم بالای جدول حالا برای آن ها ناممکن است و شیاطین سرخ از همشهریشان 12 امتیاز عقب هستند. آن ها در آخرین بازی خود شکست مفتضحانه ی 0-3 در برابر لیورپول را تجربه کردند.

در سوی دیگر این ماجرا رقیب سرسخت همیشگی منچستر، آرسنال قرار دارد که فصل را با شکست 1-3 برابر استون ویلا اغاز کرد. اما آن ها توانستندبه نتیجه برسند و حالا فقط با چهار امتیاز کم تر در رده ی سوم لیگ قرار دارند و یک بازی هم از چلسی کمتر دارند.

آرسنالی ها در جمع چهار تیم برتر اف ای کاپ نیز حضور دارند و به نظر می رسد به راحتی بتوانند با برد  در برابر ویگان اتلتیک به فینال برسند. از بین هال سیتی و شفیلد نیز هرکدام به فینال برسند به نظر نمی رسد حریف سرسختی برای توپچی های لندنی باشد. حالا آن ها می توانند به نه سال ناکامی در کسب جام پایان دهند.

هر دو مربی به شدت برای کسب جام در تیم هایشان تحت فشار هستند . حالا موسسه ی گرویتی ثینکینگ که از موسسات آماری معتبر دنیاست با جستجوی هشتگ #MoyesOut و WengerOut در طول این فصل به نتیجه ی جالبی رسیده که نشان می دهد کاربران توییتر به چه میزان خواهان اخراج مربی هایشان در طول فصل بوده اند.

 

     
آی اسپورت
2014-03-18 22:08:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر