فهرست
قاتلی به نام پرویز: قلعه‌نویی، فرکی و حالا اسکوچیچ!
قاتلی به نام پرویز: قلعه‌نویی، فرکی و حالا اسکوچیچ!

قاتلی به نام پرویز: قلعه‌نویی، فرکی و حالا اسکوچیچ!

آی اسپورت - بازی با استقلال مظلومی، سخت‌ترین چالش این فصل مربیان لیگ برتری است. تیمی که تا همینجای فصل چند مربی بزرگ را بیکار کرده و احتمالا تا پایان فصل هم به این روند ادامه خواهد داد.
هفته دوم، ملوان قلعه‌نویی به استقلال باخت و همان زمان ژنرال فهمید ملوان به درد آرزوهای بزرگ او نمی‌خورد. قلعه‌نویی به تهران برگشت و از هدایت ملوان انصراف داد. دو هفته قبل و بعد از برد 3-0 هیچ استقلال مقابل سپاهان هم معلوم بود فرکی دیگر جایی در اصفهان نخواهد داشت. مدیران سپاهان یک هفته صبر کردند و بعد از شروع تعطیلات، سراغ گزینه‌های جدید نیمکت‌شان رفتند.
دو برد پیاپی در لیگ و جام حذفی مقابل فولاد،‌ احتمالا پرونده اسکوچیچ در اهواز را هم می‌بندد. شیشه‌های شکسته ورزشگاه غدیر و اعتراض تماشاگران، نشان می‌دهد روزهای سلطنت دراگان در این شهر تمام شده‌اند. شاید بعد از این سه نفر، جلالی و تونی باید نگران شغل‌شان باشند. جلالی با مدیران سایپا مشکل دارد و فقط بخاطر نتایج خوبش در این تیم مانده است. شاید یک باخت به استقلال، بهانه لازم را به مدیران این باشگاه بدهد. اوضاع تونی هم در تبریز خوب نیست و اگر تا هفته چهاردهم روی نیمکت تراکتورسازی بماند، باید منتظر گیوتین استقلال و مظلومی باشد!کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-20 20:50:58
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۴۶
نمیخواین در مورد تیتر مضحک هرزنامه پیروزی بنویسین؟
رضا
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
دوست عزیز تیتر روزنامه پیروزی کاملا درسته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر