فهرست
زنگا: می توانستیم پیروز شویم/ بازیکنانم ترسی در میدان نداشتند
زنگا: می توانستیم پیروز شویم/ بازیکنانم ترسی در میدان نداشتند

زنگا: می توانستیم پیروز شویم/ بازیکنانم ترسی در میدان نداشتند

آی اسپورت- والتر زنگا پس از تساوی دو بر دو مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود فرصت‌های خوبی داشتیم برای برد به ایران آمده بودیم، مقصر دو گلی که خوردیم خودمان بودیم مخصوصا گل دوم که اصلا واضح نبود چطور گل خوردیم. استقلال هم فرصت گلزنی داشت اما دروازه بان ما خیلی خوب کار کرد. به استقلال و بازیکنان خودم تبریک می‌گویم. زیرا بازیکنان خودم بدون ترس بازی کردند و می‌توانستند برنده باشند.

 از فوتبالی آمده‌اید که خوب دفاع می‌کند اما تیم شما در خط دفاعی مشکل داشت: این نظر شماست و به آن احترام می‌گذارم. به نظرم ما در خط حمله موقعیت‌های خیلی زیادی داشتیم و در دفاع هم خوب کار کردیم. به نظر شما احترام می‌گذارم اما نظر من متفاوت است و در دفاع مشکلی نداشتیم و فلسفه تیمی من این است که بیشتر گل بزنم و من به دنبال گل نخوردن نیستم و می‌خواهم تیمم فقط گل بزند. در نیمه دوم با سه مهاجم بازی کردیم و به همین دلیل بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند. (زنگا در بین حرف‌هایش گفت: مطمئن نیستم که این مترجم حرف‌هایم را درست ترجمه کند اما به او اطمینان می‌کنم!)

اعتراض های زیاد به داوری: وقتی دو تیم بزرگ مثل استقلال و الجزیره بازی می‌کنند حق‌مان است که یک داور بزرگ این بازی را قضاوت کنند تا در زمین مشکلی پیش نیاید. اعتراض‌هایی بود چون ما سه کارت زرد در نیمه اول گرفتیم و بازیکنم با یک ضربه ساده کارت زرد گرفت اما بازیکن ما را دو بار با آرنج زدند و هیچکس کارت زرد نگرفت، در قانون فیفا ثبت شده که وقتی با آرنج ضربه بزنید کارت زرد باید داد.
من ایتالیایی هستم و نمی‌توانم همیشه آرام باشم فقط امیدوارم در بازی برگشت مقابل ابوظبی همین داور باشد. در مورد گل دوم هم حرفی نمی‌زنم و با همین یک امتیاز به امارات برمی‌گردیم.

کدام تیم بیشتر تیم تان را آزار داد؟!: در گروه بسیار خوبی هستیم و همه تیم‌ها پتانسیل بالایی دارند. امروز هر دو تیم برای برد تلاش کردند و به دنبال این بودند که هواداران از فوتبال لذت ببرند. هر سه تیم مقابل ما خیلی خوب بودند و هیچکدام ضد فوتبال بازی نکردند و همه برای برد بازی کردند و این برای هوادار قابل پسند است به نظرم الان مرحله دوم و دور برگشت است و ما هنوز هیچ کاری نکرده‌ایم و دوباره باید با این حریفان بازی کنیم و هنوز به هدف خاصی نرسیده‌ایم.

     
آی اسپورت
2014-03-18 22:10:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر