فهرست
قلعه نویی: الحق والانصاف باید می بردیم/ مگر میشد کبه آن توپ را گل نکند؟!
قلعه نویی: الحق والانصاف باید می بردیم/ مگر میشد کبه آن توپ را گل نکند؟!

قلعه نویی: الحق والانصاف باید می بردیم/ مگر میشد کبه آن توپ را گل نکند؟!

آی اسپورت- امیر قلعه نویی  پس از تساوی دو  بر دو مقابل الجزیره امارات در نشست خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: یک امتیاز خانگی گرفتیم اما برای ما خوب نبود اگر می‌خواستیم در جدول شرایط مان بهتر شود باید می‌بردیم. الحق و انصاف باید می‌بردیم. امسال همچنین بازی از استقلال ندیدیم اما  مدافعان در مورد شماره 10 کوتاهی کردند و سه توپ روی دروازه ما آمد و گل شد.به بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم و هشت موقعیت گلزنی داشتیم. هنوز در شوک از دست دادن فرصت کبه هستم مگر می‌شود این توپ را گل نکرد، افسوس که نبردیم.

راحت گل می خورید و سخت گل می زنید: در یک تورنمنت گاهی اوقات این اتفاق می‌افتد.سه توپ آمد و دو گل خوردیم و یکی را هم شانس آوردیم اما اکنون این مشکل گریبانگیر ما شده است.

چرا شماره 10 را مهار نکردید؟! و چرا دستتان در طول بازی روی سرتان بود؟!: خواهشا نگویید که بازیکنان کم کاری می‌کنند. آنها با تمام وجود تلاش می‌کنند و از این اتفاق ها در فوتبال رخ می‌دهد. در دفاع بازیکنان ما خوب هستند، در فوتبال روی اشتباه حریف گل زده می‌شود و اگر روی دو گل خوب پوشش می‌دادیم این اتفاق رخ نمی‌داد. وقتی توپ از بین سه نفر آنطور وارد دروازه می شود حس می‌کنم که چه اتفاقی رخ خواهد داد و در این بازی خیلی دستم را روی  سرم گذاشتم. واقعا اندازه 10 سال دستم را روی سرم گذاشتم.

ضد فوتبال بازی کردن الجزیره: عرب ها یاد گرفته اند این چیزها را؛ در دیدار الجزیره با اظفره 10 دقیقه وقت اضافه گرفته شد امروز هم باید 8 دقیقه وقت گرفته می شد. آنها یاد گرفته‌اند این مسایل را اگر ما توپ را وارد دروازه کنیم این کارها فایده‌ای ندارد. شاید زنگا این فوتبال را دوست نداشته باشد اما عرب‌های اینگونه فوتبال را یاد گرفته‌اند. داور حتی یک تذکر هم به دروازه‌بان حریف هم نداد.

     
آی اسپورت
2014-03-19 01:05:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر