فهرست
ترکیب مورد نظر هواداران بارسا رئال: په په نباشد، مسی باشد!
ترکیب مورد نظر هواداران بارسا رئال: په په نباشد، مسی باشد!

ترکیب مورد نظر هواداران بارسا رئال: په په نباشد، مسی باشد!

آی اسپورت – هواداران رئال مادرید خواهان برنده شدن تیمشان مقابل بارسا در ال کلاسیکو هستند. آنها خواسته خود را با شرکت در نظرسنجی روزنامه اسپانیایی مارکا برای انتخاب ترکیبی که رافا بنیتس باید – از نظر هواداران- به زمین بفرستد، نشان داده اند.
در خط هافبک، از نظر هواداران کروس باید به جای کاسمیرو به میدان برود و در سمت راست دانیلو رای بیشتری نسبت به دنی کارواخال به دست آورده است. خامس رودریگس، لوکاموردیچ و مثلث  BBCهمگی برای حضور در ترکیب ابتدایی مادرید از سوی هواداران این تیم رای اعتماد گرفته اند. این ترکیب مورد نظر طرفداران رئال مادرید بر طبق نظرسنجی انجام شده روزنامه مارکاست: ناواس، راموس، واران، مارسلو، دانیلو، کروس، مودریچ، خامس، بیل، رونالدو، بنزما. رئالی ها نظر مثبتی روی حضور په په در قلب دفاعی تیمشان نشان نداده اند.
اما این نظر سنجی برای هواداران بارسلونا هم انجام شده. آنها معتقدند لئو مسی و راکیتیچ باید مستقیما بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت به ترکیب اصلی بارسا برگردند و در جمع 11 نفر ابتدایی بارسا در ال کلاسیکو قرار گیرند. این ترکیب مورد نظر هواداران بارسلوناست: براوو، پیکه، ماسچرانو، آلوس، آلبا، بوسکتس، اینیستا، راکیتیچ، نیمار، مسی و سوارس
     
آی اسپورت
2015-11-20 23:03:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر