فهرست

عمران زاده: زرنگی می کردم بازیکنشان اخراج میشد!/ امسال آسیا برایمان نحس شده است

آی اسپورت- حنیف عمران‌زاده پس از تساوی 2 بر 2 مقابل الجزیره امارات گفت: متاسفانه گلم ارزش نداشت؛ یک امتیاز به درد ما نمی‌خورد و باید پیروز می‌شدیم. آنها 3 توپ آوردند که 2 تای آن به گل تبدیل شد. نمی‌دانم چرا جام باشگاه‌ها امسال برایمان نحس شده است. در دیدار قبلی در دقیقه 93 فرصت گلزنی داشتیم و امروز نیز این شانس برایمان در  قیقه 92 به وجود آمد اما نتوانستیم استفاده کنیم. باید با تمرینات بیشتر تمرکزمان را روی ضربات آخر بالا ببریم.

عمران‌زاده در ادامه خاطر نشان کرد: با رفتن نکونام و منتظری قدرت ما در میانه میدان کمتر شد. اوایل فصل هم فرهاد مجیدی رفت و مجتبی جباری نیز از ما جدا شده بود. به دلیل کمبود نفرات بازیکنان خسته می‌شوند،  اگر آنها بودند مربی تیم می‌توانست از بازیکنان بیشتری استفاده کند. انشاء‌الله خدا کمک کند و شرایط بهتر شود. همه چیز دست خودمان است و هنوز امید داریم.

وی در مورد درگیری با بازیکن الجزیره امارات و ضربه‌ای که این بازیکن به صورت او زد عنوان کرد: بازیکن آنها باید اخراج می‌شد  اگر زرنگی می‌کردم و خودم را روی زمین می‌انداختم او اخراج می‌شد. بعد از آن صحنه مانده بودم او را بزنم یا نه! همه چیز دست خودمان است و هنوز می‌توانیم در آسیا موفق شویم.

     
آی اسپورت
2014-03-18 22:30:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر