فهرست
جمشیدیان: کارمان دشوار شده است/ همه کار کردیم اما نتیجه نداشت!
جمشیدیان: کارمان دشوار شده است/ همه کار کردیم اما نتیجه نداشت!

جمشیدیان: کارمان دشوار شده است/ همه کار کردیم اما نتیجه نداشت!

آی اسپورت - احمد جمشیدیان پس از تساوی دو بر دو استقلال مقابل الجزیره در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و شانس با ما همراه نبود. مقابل تیم صدرنشین جدول تساوی گرفتیم در حالی که می‌توانستیم پیروز میدان باشیم. همانطور که در دیدارهای گذشته مستحق شکست نبودیم.

وی با اشاره به اینکه کار استقلال در لیگ قهرمانان آسیا برای صعود دشوار شده، افزود: هنوز سه بازی باقی مانده است کارمان سخت است اما ناامید نیستیم. در بازی‌های گذشته مستحق شکست نبودیم. در واقع به گونه‌ای بازی نکرده‌ایم که از سه بازی یک امتیاز کسب کنیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

هافبک استقلال تصریح کرد: ما می‌دانیم بازی در لیگ قهرمانان آسیا دشوار است خدا شاهد است زحمات خود را می‌کشیم اما نتیجه لازم را کسب نمی‌کنیم. الجزیره در ضد حملات از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کرد. در مجموع می‌توانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. اگر کمی خوش‌شانس بودیم این اتفاق رخ می‌داد. به هر حال یک سری اشتباهات در فوتبال رخ می‌دهد و اخیرا هم حساسیت‌هایی بوجود آمده که این مسائل بزرگ‌نمایی می‌شود. ما کیفیت بدی به نمایش نگذاشتیم.

جمشیدیان در مورد اینکه استقلال مقابل الجزیره دست و پا بسته ظاهر شده ، تاکید کرد: به هر حال وقتی تیم ته جدول با صدر بازی می‌کند، شرایط فرق می‌کند ما هم در این بازی کیفیت بدی را به نمایش نگذاشتیم. الجزیره 6 امتیازی بود و ما بدون امتیاز به این مسئله روی روحیه بازیکنان تاثیر گذاشته بودم.  ما روحیه خوبی نداشتیم اما تمام تلاش خود را انجام دادیم. اشتباهات به هر حال پیش می‌آید.

وی در مورد اینکه آیا این صحبت‌های او توجیه به حساب نمی‌آید و بازیکنان استقلال می‌دانند چه پیراهنی بر تن کرده‌اند،‌گفت: قطعا همین طور است. استقلال تیم بزرگی است و تماشاگران هم توقعات بالایی از این تیم دارند و دوست دارند خیلی بهتر از این نتیجه بگیرند. ما در این دیدار حق‌مان تساوی نبود. بد ظاهر نشدیم اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم پیروز شویم. در دقایق پایانی اگر توپ‌مان به گل تبدیل می‌شد این صحبت‌ها مطرح نمی‌شد.

جمشیدیان در مورد اینکه شانس در فوتبال توضیحی ندارد، تصریح کرد: شانس را نمی‌شود توضیح داد همیشه در فوتبال قانون نانوشته‌ای وجود دارد. شما ببینید اگر ما در دقایقی پایانی توپ‌مان به گل تبدیل می‌شد و یا توپ آنها در دقیقه 90 منجر به گل پیروزی‌بخش‌شان می‌شد شرایط فرق می‌کرد. به هر حال در فوتبال باید از موقعیت‌ها استفاده کرد و هر تیمی که این کار را انجام دهد پیروز میدان خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-03-19 01:04:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر