فهرست

تیتر عجیب روزنامه پیروزی بعد از برد استقلال: داوری به نفع آبی هاست

آی اسپورت - بعد از تساوی در دربی 81 موج جدیدی از کری خوانی بین سرخابی های پایتخت شکل گرفت. استقلالی ها از این می گفتند که طرفداران پرسپولیس از گرفتن یک مساوی  آنقدر خوشحالند که در پوست خود نمی گنجند. در طرف مقابل پرسپولیسی ها دفاع تیم استقلال در بازی دربی را دفاع اتوبوسی تلقی می کردند.
برد استقلال مقابل فولاد و بازگشت این تیم به صدر جدول باعث شد بار دیگر کری خوانی ها ادامه پیدا کند. این بار روی جلد روزنامه های روز شنبه استقلال و پیروزی. روزنامه استقلال بعد از شادی بابت برد از تیتر « اس اس آنتی قرمز » برای کری خوانی استفاده کرده است و روزنامه پرسپولیس هم داوری های بر علیه این تیم و به نفع استقلال را سوژه کرده است. این نشریه در لیگ امسال بارها و بارها به انتقاد شدید از داوری ها پرداخته است. پیروزی حتی چند بار اشتباهات داوری را که به نفع استقلال بوده به عنوان تیتر یک خود برگزیده است.
این بار هم روزنامه پیروزی به شدت از اشتباه داور روی گل دوم استقلال در بازی فولاد انتقاد کرده و با تیتر: «با زهم گل صد در صد خطای استقلال و 10 نفره نشدن در نیمه اول؛ شورش را در آورده اند.» دوباره به انتقاد از برد همشهری اش پرداخت. این روزنامه حتی تیتر دیگری هم با این مضمون روی جلد خود زد؛ «سوت بزن! به ضرر پرسپولیس، به نفع استقلال» 

منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-21 08:35:24
نظر دهید

۹ نظر
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۴۳
خجالت بکشین, چرت و پرتای هرزنامه لنگو اگه استقلال مینوشت خودتونو می کشتین
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۱۸
این چرت نامه لنگ داره مسخره بازی درمیاره یا واقعا شیرین عقلن؟
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۴۵
توهم و وقاحت لنگیا تمومی نداره
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۰۲
لنگیا وقاحت رو از حد گذروندن
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۳۷
وقیح بودن پرسپولیسیا از حد گذشته
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۵۷
وقاحت و بی شرمی لنگی جماعت تمومی نداره
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
برای چهارمین بار تو تاریخ ایران کارت زرد یا قرمز یک بازیکن یا مربی بخشیده شد و جالب اینه که هر چهار بار این اتفاق در مورد پرسپولیس بوده. جالبتر اینکه کارت زرد امید ابراهیمی بخشیده نشد در حالیکه داور به اشتباه به ا و کارت زرد داد
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
خاک تو سرتون که کامنتای استقلالیا رو تایید نمی کنید
abidel
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۳
منم اولش خیلی از تیتر های روزنامه لنگپولیس تعجب میکرد تا وقتی که سردبیرشون رو دیدم دیگه از تیتراتعجب نمیکنم پیشنهاد میکنم یه سر تو گوگل بزنید وعکس ایشون رو ببینید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر