فهرست
نوری: آرزو دارم دوباره پیراهن تیم محبوبم را بپوشم
نوری: آرزو دارم دوباره پیراهن تیم محبوبم را بپوشم

نوری: آرزو دارم دوباره پیراهن تیم محبوبم را بپوشم

آی اسپورت - در روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره محمد نوری و بازگشتش به پرسپولیس مطرح شده است. تیم المسیمیر با نوری وضعیت خوبی ندارد. او درباره تیمش می‌گوید:« باید قبول کرد که تیم ما تیم خوبی نیست. من عادت ندارم در تیم ضعیف بازی کنم و سال‌ها در پرسپولیسی بازی کردم که هواداران زیادی داشت و در هر بازی میل به بردن داشتیم اما مسیمیر از این نظر شرایط خوبی ندارد. با این همه از بازی کردن مقابل بازیکن بزرگی مثل ژاوی خوشحالم و الان کاملا او مرا می‌شناسد. ما یک بازی رسمی و چند بازی دوستانه مقابل السد قطر با حضور ژاوی انجام دادیم و چند بار هم بیرون از فوتبال همدیگر را دیدیم و الان ژاوی کاملا من را می‌شناسد و هر بار به من لطف دارد و می‌گوید تو بازیکن خوبی هستی و تیمت روی تو می‌چرخد. البته باید بگویم تیم ما بازی به بازی بهتر می‌شود و به آینده امیدوار هستیم.»
نوری درباره خبر آمدنش به پرسپولیس می‌گوید:« باید بگویم من واقعا برانکو را دوست دارم و به کارش علاقمندم و در چند ماهی که با او کار کردم برانکو را فردی را زحمتکش دیدم که تیم خوبی هم ساخته است. آرزو دارم روزی دوباره پیراهن تیم محبوبم را بپوشم اما باید ببینم در ادامه چه خواهد شد. من تا آخر فصل با مسیمیر قرارداد دارم و اینکه بخواهم به تیم دیگری فکر کنم و بروم کار درستی نیست اما به هر حال در نیم‌فصل جابجاهایی صورت می‌گیرد که تا آن زمان فرصت هست. هر چند که نیم‌فصل ایران و قطر از نظر زمانی تا حدودی به هم نزدیک است.»
او درباره شایعه ممنوع الخروج بودنش هم توضیح می‌دهد:« به هیچ عنوان مشکل مالیاتی ندارم و مالیاتم را هم پرداخت کردم و همه چیز حل شده است. اگر به ایران نیامدم به این دلیل بود که دنبال کارهای حضور خانواده‌ام در قطر بودم و حالا هم که خانواده‌ام اینجا کنار خودم هستم بچه‌هایم مدرسه می‌روند و به همین دلیل فعلا فرصت نکردم به ایران برگردم. از طرف دیگر نیز بازی‌های ما به صورت فشرده برگزار می‌شد و فرصت آنچنانی نداشتم که به ایران بیایم.»
نوری درباره غیبتش در مراسم های هادی نوروزی هم می‌گوید:« خدا هادی را رحمت کند اما باید بگویم دقیقا در مراسم او تیم ما بازی داشت و در ۳ هفته به صورت پشت سر هم بازی داشتیم اما مطمئن باشید بعد از اینکه به ایران برگردم اولین کاری که می‌کنم حضور بر سر مزار هادی عزیز است. از همین جا باز هم به خانواده مرحوم نوروزی این اتفاق تلخ را تسلیت می‌گویم.»
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-21 12:05:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر