فهرست
نیجه نهایی: رئال مادرید3 - 1 ؛ دوبار تیر دوبار تور / رونالدو 13 ، بیل 3!
نیجه نهایی: رئال مادرید3 - 1 ؛ دوبار تیر دوبار تور / رونالدو 13 ، بیل 3!

نیجه نهایی: رئال مادرید3 - 1 ؛ دوبار تیر دوبار تور / رونالدو 13 ، بیل 3!

آی اسپورت- رئال مادرید توانست در خانه به نتیجه ی 1-3 از سد شالکه بگذد. آن ها توانستند در دیداری ساده با نفرات ذخیره صعود آسانی را تجربه کنند. بیل در این بازی فوق العاده بود. او با سه پاس گلی که به هم تیمی هایش داد نشان واقعا کیفیت 100 میلیون یورویی دارد. البته از ابتدا قرار نبود بیل به طور فیکس بازی کند اما مصدومیت بد موقع خسه باعث شد این هافبک آماده از دقیقه ی دهم بازی به میدان بیاید. ابتدا ترکیب دو تیم و نمرات بازیکنان را مشاهده می کنیم:

 

دو تیم در اوایل بازی موقعیت های خوبی داشتند روی یکی از همین موقعیت ها در دقیقه ی 21 گل رئال روی پاس بیل و شوت پای راست رونالدو وارد دروازه ی حریف شد. در ادامه بازیکنان شالکه بیشتر روی دروازه ی رئال فشار آوردند. در دقیقه ی 31 شوت ناگهانی هوگلند با پاسی راست دروازه ی کاسیاس را به زیبایی بازی کرد. پس از آن بازیکنان شالکه کمی با روحیه تر به بازی ادامه دادند و بیشتر به حملات روی دروازه ی رئال روی آوردند. رئالی می توانستند دوبار روی ضد حملات یکبار توسط ناچو و بار دیگر توسط موراتا دروازه ی حریف را باز کنند.

پس از شروع نیمه ی دوم رئالی به خوبی با پاس های بلند روی دروازه ی شالکه فشار می آوردند اما در این دقایق ابی پوشان بخوبی در برابر حملات رئال مقاومت کردند. اگر در تمام دقایق بازی رفت شاهد چنین دیداری از بازیکنان شالکه بودیم شاید آن ها 1-6 نمی باختند. در دقیقه ی 74 و 75 باز هم این گرث بیل بود که تفاوت دوتیم را رقم زد و با دادن دو پاس گل عالی کریس رونالدو و مورتارا صاحب موقعیت کرد تا آن ها نیز گلزنی کنند. پس از این گل ها رئال باز هم برای زدن گل موقعیت داشت که موقعیت های آن ها بسیار خطرناک بودند. از جمله شوتی که کریس به تیر دروازه کوبید.

رئالی ها در مجموع با نتیجه ی 2-9 به دور بعد صعود کردند.

آمار بازی:

     
آی اسپورت
2014-03-19 01:42:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر