فهرست
گزارش روز: آرش و سانتوس؛ شکننده‌ترین مهره‌های لیگ
گزارش روز: آرش و سانتوس؛ شکننده‌ترین مهره‌های لیگ

گزارش روز: آرش و سانتوس؛ شکننده‌ترین مهره‌های لیگ

آی اسپورت- مصدومیت آرش افشین در هفته ششم لیگ در نبرد با راه آهن، روند خوب تیم حمید استیلی را با سکته مواجه کرد. ملوان در 4 مسابقه متوالی بدون افشین، حتی یک گل نیز به ثمر نرساند تا میزان وابستگی سفیدها به آماده ترین بازیکن-سرباز لیگ برتر، آشکار شود. افشین در بازگشت به ترکیب تیم‌اش، یکی از مهره های خوب ملوان در جدال با فولاد بود و توقع می رفت در برابر سایپا، دوباره گلزنی در لیگ برتر را آغاز کند اما تنها 9 دقیقه بعد از آغاز بازی، آرش روی زمین افتاد و ناچار به ترک مسابقه شد تا بدشانسی بزرگ ملوان رقم خورده باشد. قوهای سپید بدون آرش، موفق به باز کردن دروازه سایپا شدند اما این گل، برای امتیاز گرفتن آن ها در این نبرد کافی نبود.
 

 
در روز مصدومیت دوباره آرش افشین، ستاره نفت تهران نیز به سرنوشت او دچار شد. کارلوس سانتوس که بعد از آسیب دیدن در نیمه اول بازی با گسترش فولاد، 4 بازی تیم منصوریان در لیگ و 1 مسابقه این تیم در جام حذفی را از دست داده بود، دیروز به ورزشگاه فولادشهر بازگشت تا در زمینی که پیش تر در آن برای ذوب به میدان می رفت، روبروی سپاهانی ها قرار بگیرد. سانتوس اواسط نیمه اول دوباره آسیب دید و باز هم مجبور شد تیمش را تنها بگذارد. او بازی های حساس پیش روی تیمش با استقلال و پرسپولیس را از دست خواهد داد.
 
 

مصدومیت کارلوس سانتوس و دوری دوباره او از میادین، از این جهت عجیب به نظر می رسد که مدافع برزیلی، در فصل گذشته تنها دو بازی ذوب را از دست داد و دلیل غیبت او در این دو مسابقه نیز، محرومیت بود. کارلوس و افشین، حالا شکننده‌ترین مهره‌های لیگ برتر به شمار می روند. بازیکنانی که با آرزوهای زیادی از مصدومیت برگشتند و با اولین برخورد، به دلتنگیِ فیزیوتراپ ها پایان دادند. به نظر می رسد کادر پزشکی نفت و ملوان، این بار باید دقت بیشتری برای آماده کردن دو مهره مهم دو تیم به خرج بدهند. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-21 16:15:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر