فهرست
شب فوق‌العاده خیابانی: امیدِ عالیشاه، دفاعِ پرسپولیس!
شب فوق‌العاده خیابانی: امیدِ عالیشاه، دفاعِ پرسپولیس!

شب فوق‌العاده خیابانی: امیدِ عالیشاه، دفاعِ پرسپولیس!

آی‌اسپورت- از لحظه پخش شدن خبر گزارشگریِ خیابانی در دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز، همه منتظر گاف‌های ویژه‌اش بودند. یک عده صدای تلویزیون را قطع کردند، عده‌ای غرولند کردند و بعضی‌ها هم سوژه شبکه‌های اجتماعی‌شان مهیا شد. امروز آقا جواد هم خیلی آماده بود. او در لحظه شروع بازی با سوتِ داور، نتیجه بازی را اعلام کرد. شاید هواداری نمی‌دانست که قرار است این بازی هم بدونِ گل آغاز شود. او در زمان معرفی بازیکنان هم امید عالیشاه را جز مدافعین قرار داد و منتظر نمایشِ شماره دو پرسپولیس و سوشا مکانی بود. شاهکارِ خیابانی به معرفی سرمربی پرسپولیس برمی‌گردد. سرمربی کرواتی که نزدیک به ده سال در فوتبال ایران شناخته شده، با نام «ایوانکو برانکوویچ» خطاب شده و در ادامه هم با پیشنهاد تاریخی آقای گزارشگر همراه بود. جواد خیابانی به سرمربی پرسپولیس پیشنهاد داد که به علت حضور مداومش در ایران، نامش را از «ایوانکو» به «ایرانکو» تغییر دهد. غافل از اینکه نام آقای ایوانکوویچ، «برانکو» است. اطلاعات پایینِ استاد خیابانی هم در ادامه بلای جانش شد. در دقیقه 24 بازی مانند همه فوتبال‌های داخلیِ اخیر، هواداران پرسپولیس ایستادند و مرحوم نوروزی را تشویق کردند، دوربین صدا و سیما هم تصویر اسکوربرد را به روی آنتن برد، اما همچنان خیابانی سردرگم از پخش این تصاویر بود. تا جایی که در نهایت اعلام کرد: «دوستان اسکوربرد ورزشگاه را هم به نمایش در می‌آورند تا یادآوری کنند که این بازی صفر صفر است.» 
در ادامه جواد خیابانی درگیر جدول رده‌بندی و رتبه پرسپولیس شده بود. او ابتدا گفته بود که پرسپولیس در صورت شکست در این مسابقه چند پله‌ای سقوط می‌کند. در صورتی که پرسپولیس اگر این بازی را هم می‌باخت با توجه به اختلاف سه امتیازی با تیم پایینی‌اش، هیچ سقوطی در کار نبود. آقا جواد گفت در صورت برد پرسپولیس هم این تیم حدودا به رده ششم می‌رسد. این که همه بازی‌های هفته دوازدهم به غیر از دیدار پرسپولیس به اتمام رسیده و استاد از واژه «حدودا» استفاده می‌کند هم جالب است. اما واقعا چرا حدودا؟ هر تیم یک جایگاه مستقل دارد. حالا باید یادآور شویم که پرسپولیس هم با این برد به رتبه هفتم رسید نه «حدودا ششم!». جواد خیابانی در تلفظ برخی نام‌های بازیکنان مانند «قزل‌گچلی» هم تسلط کافی نداشت. استاد در صحنه تک‌به‌تک مهدی طارمی و دروازه‌بان حریف هم سوژه داغی به مخاطبین برنامه داب‌اسمش داد:  «بله...بله...گل...گل... نــــــه! این توپ گل نمیشه!» جالب است که جواد خیابانی در استادیوم حضور دارد ولی مانند دوربین‌های تلویزیونی از موقعیت‌ها جا می‌ماند.


کدخبر: 9407
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-11-21 20:26:32
نظر دهید

۱۰ نظر
محمد
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۱۳
بابا اسم همه بازیکنا رو هم اشتباه میگفت.بنگر توپ میگرفت میگفت نورمحمدی.عالیشاه توپ میگرفت میگفت احمدزاده.نوراللهی توپ میگرفت میگفت طارمی.همین آقا تو برنامه آقای گزارشگر اشک یه بنده خدا رو به خاطر اینکه اسم به بازیکن رو اشتباهی گفته بود در آورده بود
سعید
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۲۴
ایوانکو برانکوویچ!؟!؟!؟!؟!؟!؟
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
به مولا خسته شدیم. یک گزارشگر پیدا نمیشه یعنی
rezaQ
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۵
ترکیب رو گفت اسم رامین رو نبرد نور محمدی رو دوبار گفت،
سعید
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۹
خوبیاشم بگید ..گزارش این بازی خیال ما رو راحت کرد ال کلاسیکو رو نمی خوان بدن بهش
فقط عادل
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
همه اون کسانی که تو مسابقه آقای گزارشگر همین آقا تخربشون میکرد ده برابر بهتر از خودش گزارش میکنند!
soltan
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۶
بابا یه مجسمه بسازین از خیابانی ! بعد روبوسی و خداحافظ ! البته مجسمه رو هر جایی میشه گذاشت
mami
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۷
اونایی که منتقد هستن از جای دیگه می سوزن بازی ایران استرالیا رو ندیدن
عباس
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۹
واقعا گزارشگرضعیفیه!البته پیمان یوسفی هم توبازی باگوام اسم پورغارو نمیدونست!!بعدچهل ثانیه بهش گفتن!توسری مسابقات گزارشگربرتر واقعا افرادبامعلومات بالاوآگاه به فوتبال روزایران وجهان حضورداشتن که آقای خیابانی ازهمشون ایرادبنی اسرائیلی میگرفت،صداوسیمابایدبه نظراکثریت مردم احترام قایل بشه.
عباس
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
خدا لعنتت کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر