فهرست
حنطه: داور با پرسپولیس مهربان بود / هشت بازیکن نداشتم
حنطه: داور با پرسپولیس مهربان بود / هشت بازیکن نداشتم

حنطه: داور با پرسپولیس مهربان بود / هشت بازیکن نداشتم

آی‌اسپورت- صحبت‌های علی حنطه را پس از شکست مقابل پرسپولیس می‌خوانید.


8 بازیکن نداشتممسابقه سختی داشتیم و با تمام داشته‌هایمان بازی کردیم. دستمان خالی بود. 8 بازیکن فیکس ما به دلایل مختلف نبودند و به اجبار نفرات بومی را به کار گرفتیم. پرسپولیس مربی و بازیکنان بزرگ و خوبی دارد. در دو هفته اخیر سعی کردیم بازیکنان را در شرایط بدنی خوبی نگه داریم اما چهار بازیکنمان که حمیدی، ریکانی و کلاه‌کج بین از نفرات اصلی بودند به دلایل مختلف در بازی شرکت نکردند که اگر حضور داشتند بهتر بازی می‌کردیم. امیدواریم در آینده بهتر بازی کنیم و نتیجه بگیریم.

طارمی خسته بودگلر ما نمایش خوبی داشت و طارمی خسته بود. شانس هم طارمی را یاری نکرد. ما سعی کردیم در آزادی بازی را اداره کنیم و چشم اندازی به سه امتیاز داشته باشیم.
تا لحظه آخر می‌جنگیمهشت، نه بازیکن باید به ما اضافه شوند. مطمئن باشید استقلال اهواز تا لحظه آخر می‌جنگد و با تمام توان لیگ را به پایان می‌رساند. امیدواریم مشکلات حل شود و بازینکانمان برگردند.
گل پرسپولیس خطا بودقبل از اینکه طارمی گل پرسپولیس را بزند عالیشاه دست گلر ما را شوت کرد. صحنه مشکوک به پنالتی خودمان را مطمئن نیستم ولی گل پرسپولیس 100 درصد خطا بود. ان‌شاالله این پیروزی مبارک پرسپولیس باشد و ما هم در ادامه مسابقات بهتر کار کنیم.
مهربانی داور با پرسپولیسموج اعتراضات به داوری که بخاطر بازی‌های پرسپولیس راه افتاد و وزیر هم ورود کرد به همه رشته‌ها از جمله بسکتبال، والیبال و فوتسال هم رسیده است. فکر می‌کنم ما اسیر فشار پرسپولیسی‌ها به داوران شدیم. امروز داور با حریف مهربان‌تر بود.


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-21 20:41:29
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
گل لنگ خطا بود. پنالتی واضح برای استقلالو نگرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر