فهرست
رئال مادرید 0 – بارسلونا 4؛ بارسا، رئال را به چهار میخ کشید
رئال مادرید 0 – بارسلونا 4؛ بارسا، رئال را به چهار میخ کشید

رئال مادرید 0 – بارسلونا 4؛ بارسا، رئال را به چهار میخ کشید

دیدار بزرگ فوتبال اسپانیا تبدیل شد به یک بازی کاملا یک طرفه. معمای حضور یا عدم حضور لیونل مسی در این بازی یکی دو ساعت قبل از شروع دیدار حل  و مشخص شد که ستاره آرژانتینی در این بازی حاضر نخواهد بود. این خبر در ظاهر برای رافا بنیتس و تیمش اتفاق خوبی به حساب می آمد اما آنچه در عمل رخ داد فاجعه ای بود که برای سفیدپوشان مادریدی در سانتیاگو برنابئو رخ داد و بارسا آنچنان قدرتمند بود که عدم حضور مسی در این تیم به هیچ وجه به چشم نیامد.
در حالی که بازی با میدانداری ابتدایی رئالی ها شروع شده بود، بارسا کم کم توپ را در اختیار گرفت و در دقیقه دهم بازی خیلی زود به هدف خود رسید. حرکت عالی سرخی روبرتو هافبک جوانی که دقیقا در جای مسی به زمین رفته بود با پاس عالی او برای لوئیس سوارس همراه شد و این بازیکن اروگوئه ای با نهایت دقت توپ را درون دروازه کیلور ناواس جا داد. دقیقه 39 این بار نوبت نیمار بود که گل بزند تا باز هم زوج نیمار – سوارس، گلهای بارسلونا را زده باشند. این بار آندرس اینیستا با پاس خود، نیمار را در موقعیت تک به تک قرار داد. صحنه ای که طبق تصاویر تلویزیونی مشکوک به آفساید هم بود. نیمار با یک بغل پای ساده باز هم کیلور ناواس را در برنابئو مغلوب کرد تا بارسا با برتری دو گله نیمه اول را به پایان برساند.
نیمه دوم با دقایق ابتدایی مادریدی ها شروع شد اما بارسا باز هم خیلی زود ماکلیت توپ را در اختیار گرفت و این بار نوبت آندرس اینیستا بود که با یک ضربه دیدنی در دقیقه 53 گل سوم را بزند. سوارس هم برای آنکه جشن بارسایی ها را تکمیل کرده باشد در دقیقه 74 روی پاس جوردی آلبا گل دوم خود و گل چهارم بارسا را زد تا بارسلونا به یک برد رویایی برسد. حضور مسی و آمادگی او خوشحالی بارسایی ها را دو چندان کرد. شب بد رئالی ها هم وقتی تکمیل شد که ایسکو به دلیل خطای عمدی روی نیمار در دقیه 84 اخراج شد.
     
آی اسپورت
2015-11-22 00:16:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر