فهرست
منچسترسیتی ۱ – لیورپول ۴؛ کلوپ و لیورپول٬ سیتی را تحقیر کردند
منچسترسیتی ۱ – لیورپول ۴؛ کلوپ و لیورپول٬ سیتی را تحقیر کردند

منچسترسیتی ۱ – لیورپول ۴؛ کلوپ و لیورپول٬ سیتی را تحقیر کردند

آی اسپورت – لیورپول بهترین نمایش خود در این فصل را در ورزشگاه اتحاد به نمایش گذاشت و منچسترسیتی را در زمین خودش با نتیجه ۴-۱ مغلوب کرد.
شاگردان یورگن کلوپ از همان ابتدا٬ بازی را انتحاری شروع کردند و به طور در نیمه اول برتر از میزبان خود بودند و با پرس سنگین حریف٬ همانطور بازی کردند که یورگن کلوپ و تیمهایش به آن معروف هستند.
گل اول بازی با توپ دزدی کوتینیو از باکاری سانیا به دست آمد. سانتر او را الیاکیم مانگالا به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا لیورپول با یک گل جلو بیفتد. گل دوم را خود کوتینیو روی سانتر زیبای فیرمین به ثمر رساندو البته فیرمینو هم خودش زننده گل سوم در دقیقه ۳۲ شد . آگوئرو برای سیتی گل زد تا یکی از گلهای حریف جبران شده باشد. نیمه اول با نتیجه ۳-۱ به سود لیورپول تمام شد.
 پیگرینی با بیرون کشیدن یحیی توره و خسوس ناواس٬ تغییر تاکتیکی در تیمش ایجاد کرد اما این تغییرات هم ثمر چندانی برای او و تیمش نداشت. نیمه دوم با بازی متعادل دو تیم دنبال شد تا اینکه مارتین اسکرتل مدافع لیورپول با یک شوت محکم برد تیمش را قاطعیت بیشتری بخشید.  با این برد شاگردان کلوپ به رتبه نهم جدول رسیدند و سیتی هم صدر جدول را به لسترسیتی واگذار کرد و پشت سر منچستریونایتد در رتبه سوم قرار گرفت.
     
آی اسپورت
2015-11-22 02:49:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر