فهرست

مدیرعامل سابق استقلال در راه فدراسیون: فتح الله زاده به دنبال جایگاه کفاشیان

آی اسپورت - مدیرعامل پیشین تیم فوتبال استقلال هم قصد دارد به زودی اعلام نامزدی کند تا در انتخابات اسفندماه شانس خود را برای دستیابی به کرسی علی کفاشیان به آزمایش بگذارد. ماجرا وقتی جدی می شود که رسانه های نزدیک به دولت هم این خبر را مخابره کردند تا بازار فعالیت های انتخاباتی با ورود قریب الوقوع فتح ا... ‌ زاده گرم شود.
اما در صورت ورود فتح ا... زاده به دایره مدعیان ریاست فدراسیون فوتبال او کار سختی پیش رو دارد، چون مسوولان کلیدی دستگاه ورزش بویژه شخص وزیر زیاد با سیاست های وی همراه نیستند. البته به گفته نزدیکان وزارت ورزش هیچ منعی برای شرکت افراد در انتخابات فدراسیون های ورزشی وجود ندارد اما از آنجا که فتح ا... زاده یکی از منتقدان دانه درشت وزیر ورزش و جوانان شناخته می شود بسیار بعید است بتواند در انتخابات موفق باشد.
البته برخی صاحبنظران معتقدند در صورت ورود فتح ا... زاده به عرصه انتخابات باید منتظر اتفاقات عجیب و غریب در روزهای نزدیک به انتخابات بود، چون مدیرعامل پیشین استقلال در زمره رفقای گرمابه و گلستان علی کفاشیان است. گفته می شود مدیرعامل سابق استقلال با برنامه ریزی از پیش تعیین شده وارد بازی انتخابات خواهد شد تا اگر احیانا کفاشیان نتوانست مجوز حضور در انتخابات را به دست آورد به عنوان یک مدیر منتقد با سیاست های مدیریتی وزارت ورزش با گزینه مورد حمایت این وزارتخانه در انتخابات رقابت کند. اما شایع شده اگر کفاشیان بتواند مجوز حضور در انتخابات را از هیات دولت بگیرد، در روزهای پایانی نام‌‌نویسی از نامزدی‌های ریاست فدراسیون فوتبال فتح ا... زاده به سود کفاشیان کنار خواهد کشید تا رای کفاشیان شکسته نشود.

منبع: جام نیوز
کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-22 08:13:29
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۳
همین مونده ژنراتور رئیس فدراسیون بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر