فهرست
چهره روز: وزیر پرسپولیسی دولت روحانی
چهره روز: وزیر پرسپولیسی دولت روحانی

چهره روز: وزیر پرسپولیسی دولت روحانی

آی اسپورت- وزیر بهداشت دولتِ حسن روحانی، یک روز قبل به عیادت وزیر ورزش در بیمارستان سینا رفت همزمان با او مدیران دو باشگاه قرمز و آبی پایتخت نیز در بیمارستان حاضر بودند و بر اساس نوشته اینستاگرامی مازیار ناظمی، بین آن ها و وزیر بهداشت کری خوانی شکل گرفته تا مشخص شد سید حسن قاضی زاده هاشمی، به شدت پرسپولیسی است. هاشمی پیش تر در برنامه های پیاده روی وزیر ورزش نیز حضور داشت و علاقه‌اش را به این حوزه آشکار کرده بود. 


به نظر می رسد بر خلاف دولت قبل که مرد اول‌اش هوادار استقلال بود، در دولت روحانی پرسپولیس هواخواهان بیشتری داشته باشد. عراقچی و تخت روانچی که مردان کلیدی مذاکره برای برجام بوده اند نیز قبل از این، از علاقه وافرشان به تیم قرمزپوش پایتخت صحبت کرده اند. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-22 17:42:55
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
توهم زدین. سعیدلو و کاشانی و علی ابادی همه پرسپولیسی بودن. سعیدلو تو مصاحبه گفت گفت که دولت احمدی نژاد پرسپولیسیه. روحانی که خودش استقلالیه. نوبخت هم تو صدا و سیما و یه برنامه زنده گفت که تو دولت روحانی استقلالی ها بیشترن. البته از لفظ آبی پوشان استفاده کرد
-
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۳
نوبخت قبلا در پاسخ به این سوال که کابینه دولت بیشتر طرفدار کدام هستند تاکید کرده بود که کابینه سرخابی است اما اکثرا لباس آبی بر تن می کنند.
 
وی اخیرا در یک برنامه نیز وقتی مجری از وی پرسید طرفدار کدام تیم است تاکید کرد هر کسی طرفدار هر رنگی است که می پوشد و البته پیراهن وی نیز آبی رنگ بود.
-
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
خخخخخخ دولت روحانی لنگیه؟ خب عزیزم یه سرچی کن در اینباره بعد,نظر بده. هم روحانی استقلالیه و هم سخنگوی دولت و هم اکثر کابینه, البته پرسپولیسی هم هستن اما تاجیا تو اکثریتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر