فهرست
ستون طنزیم: برنامه کاری سوشا مکانی در طول این چند ماه
ستون طنزیم: برنامه کاری سوشا مکانی در طول این چند ماه

ستون طنزیم: برنامه کاری سوشا مکانی در طول این چند ماه

 از اول تا چهاردهم محروم به علت کتک زدن داور
پانزدهم ماه،  بازی مقابل یک تیم لیگ برتری
از شانزدهم تا سی‌ام ماه محروم به علت کتک زدن کمک داور
اول ماه،  بازی مقابل یک تیم در جام حذفی
از دوم ماه محروم به علت پرداخت نکردن حقوق قانونی ایجنت تا اطلاع ثانویاز چهارم ماه با کلی گریه و التماس و خواهش موقتا رفع محرومیت تا بازی بعدی
پنجم ماه، بازی مقابل یک تیم دیگر
ششم ماه، محرومیت به علت کشیدن موهای بازیکن خودی همچنین یک محرومیت تشویقی به علت زدن رکورد محرومیت در تاریخ ادوار لیگ! به همراه نشان طلایی مشتری برتر کمیته انضباطی در تمام ادوار
روز هفتم، دریافت جایزه محروم شونده برتر به انتخاب اعضای کمیته انضباطی. در این رده‌بندی مجتبی محرمی چهارم شد!
روز نهم، بخشش مجدد محرومیت تعلیقی بابت شکایت ایجنت با دادن چکروز یازدهم،  برگشت خوردن چک و بازگشت محرومیت تعلیقی به همراه یک جلسه محرومیت اشانتیون ویژه مشتریان پرمصرف
روز سیزدهم، بازی پرسپولیس مقابل یک تیم لیگ برتری و محرومیت سوشا و شک مسوولان کمیته انضباطی بابت دلیل دقیق محرومیت وی! سوشا آنقدر محروم بوده که الان نمی‌دانند برای ندادن پول ایجنتش محروم است یا دارد از محرومیت تشویقی استفاده می‌کند یا از محرومیت باقیمانده از آخرین بزن بزنش در زمین کم می‌شود! اعضای کمیته انضباطی سرانجام بعد از دو ساعت بحث، با انگشتان دست محرومیتش را حساب می‌کنند و به جایی نمی‌رسند!
روز شانزدهم حسین هدایتی که مدتی است توسط هواداران پرسپولیس حلوا حلوا نشده به کمیته انضباطی پیشنهاد می‌کند که کل محرومیت‌های سوشا را بخرد تا پرونده‌اش پاک شود! بعد از سه روز محاسبه دقیق کارشناسان ملی قسم خورده، به این نتیجه می‌رسند که وسع هدایتی    نمی‌رسد!نامبرده بعد از دریافت رقم موجودی حساب خود و مقایسه‌اش با جریمه سوشا، خودش کم می‌آورد!
روز هفدهم،  بابک زنجانی پیشنهاد می‌کند در قبال بازپرداخت بدهی‌های کامل نفتی یا خرید جریمه‌های محرومیت‌های سوشا آزاد شود! دادگاه بعد از محاسبه دقیق بدهی‌های نفتی را می‌بخشد و از او دعوت می‌کند تا جریمه‌های سوشا را بپردازد! بابک زنجانی بعد از مشاهده رقم دقیق جریمه‌های سوشا، اول کل بدهی نفتی را می‌پردازد، بعد صد میلیون دلار هم می‌گذارد رویش و در افق محو می‌شود!
روز هجدهم، بانک مرکزی پیشنهاد می‌کند باشگاه پرسپولیس با روش وام و اقساط هفت ساله شانزده درصدی، پرداخت جریمه‌های سوشا را آغاز کند منتهی به علت کافی نبودن بودجه این بانک، پیشنهاد خود به خود منتفی می‌گردد!
روز نوزدهم پرسپولیس دوباره بازی دارد ولی کسی نمی‌داند دقیقا چند جلسه از کدام محرومیت سوشا باقی مانده! در نتیجه با دستور رییس‌جمهوری، کمیته انضباطی کلیه جرایم و محرومیت‌های سوشا را می‌بخشد. سوشا با تشکر از رییس‌جمهوری و مسوولان کمیته انضباطی در اینستاگرام، در میان خوشحالی هواداران وارد زمین می‌شود و دو دقیقه بعد از آغاز بازی به علت درگیری از سوی  داور اخراج می‌شود!
نتیجه اخلاقی: اصل خبر محرومیت سوشاست! بقیه جزییات خیلی مهم نیست!


هومن جعفری، ایران‌ورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-22 17:55:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر