فهرست
محمد نوری: ژاوی گفت تو خوبی! / لژیونر هم شدم اما دعوت نشدم
محمد نوری: ژاوی گفت تو خوبی! / لژیونر هم شدم اما دعوت نشدم

محمد نوری: ژاوی گفت تو خوبی! / لژیونر هم شدم اما دعوت نشدم

آی اسپورت- محمد نوری روزهای سختی را با المسیمیر تجربه می‌کند. تیم او جزو کاندیداهای سقوط است و حتی جمعه‌شب نتوانست از پس تیم ضعیف الوکره هم بربیاید و دوباره شکست خورد. نوری با این شرایط قطعا دنبال جدا شدن از المسیمیر است ولی او از حالا نمی‌خواهد در مورد بازگشت به پرسپولیس حرفی بزند که برایش دردسر درست شود. نوری در مورد شایعه بازگشت به پرسپولیس، وضعیت المسیمیر و مسائل مختلف دیگر گفتگو کرده است. این گفتگو را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.
 
مثل اینکه با این وضعیت، سقوط المسیمیر قطعی است؟!
شرایط تیم ما اصلا خوب نیست و در ابتدای فصل تیم خوبی بسته نشد. از همان ابتدا هدف ما ماندن در لیگ برتر بود ولی متاسفانه تا الان خوب امتیاز نگرفتیم. حالا باید ببینیم تا نیم‌فصل شرایط چطور پیش می‌رود.
 
اگر زمان به عقب برگردد دوباره المسیمیر را انتخاب می‌کنی؟
زمان که هیچ‌وقت به عقب برنمی‌گردد و نمی‌توان در مورد تصمیمی که قبلا گرفته شده حرف زد. من نهایت تلاشم را انجام می‌دهم و به نظر خودم عملکرد خوبی داشتم اما سه، چهار بازیکن در تیم ما واقعا در حد بازی در لیگ قطر نیستند و این کار ما را سخت می‌کند. این موضوع ضربه سنگینی به ما زده است.
 
آیا مسئولان و کادر فنی المسیمیر از عملکرد تو راضی هستند؟
بله؛ آنها و همچنین رسانه‌ها در قطر از عملکرد من راضی هستند. این در حالی است که من در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم. جالب است بدانید که وقتی با ژاوی هرناندز حرف می‌زدم او هم از عملکردم تعریف کرد.
 
کی با ژاوی حرف زدی؟
در آخرین بازی دوستانه که با السد انجام دادیم. امسال 3بار با هم بازی کردیم و او مرا می‌شناسد. ژاوی به من گفت تو بازیکن خوبی هستی و نقش مهمی در این تیم داری.
 
در مورد داستان حضورت در پرسپولیس صحبت کن.
من که تا پایان این فصل با المسیمیر قرارداد دارم و باید دید در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. الان به این تیم تعهد دارم و درست نیست به چیز دیگری فکر کنم.
 
یعنی با مسئولان باشگاه در مورد رفتن به پرسپولیس حرف نزدی؟
خیر؛ اصلا درست نیست این کار را انجام بدهم. مسئولان باشگاه پرسپولیس هم می‌دانند با بازیکنی که با تیم دیگر قرارداد دارد نباید مذاکره کنند. من پرسپولیس را دوست دارم و آرزویم این است که دوباره برای این تیم بازی کنم ولی الان بازیکن المسیمیر هستم.
 
آیا برای رفتن از المسیمیر باید به این باشگاه بابت رضایتنامه پول بدهی؟
من الان حرف از رفتن نمی‌زنم و باید تا نیم‌فصل صبر کنم. اگر المسیمیر رضایت ندهد نمی‌توانم به پرسپولیس یا تیم دیگری بروم. الان هم علاقه ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم.
 
این درست است که به خاطر ممنوع‌الخروج بودن به ایران برنمی‌گردی؟
خیر؛ من هیچ مشکل مالیاتی ندارم و ممنوع‌الخروج هم نیستم. این مدت هم که به ایران نیامدم به خاطر این بود که می‌خواستم خانواده‌ام را به قطر بیاورم و درگیر این موضوع بودم.
 
چرا همچنان از تیم ملی دور هستی؟
نمی‌دانم؛ این قصه تکراری شده است. در پرسپولیس عالی بودم اما دعوت نشدم و حالا هم که لژیونر هستم دعوت نمی‌شوم.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-22 18:09:03
نظر دهید
۲ نظر
امید م
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۵
تیتر عالی : )) تو خوبی!
علیرضا
يكشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
یه جوری میگه لژیونر شدم آما تیم ملی دعوت نشدم انگار بایرن مونیخ بازی میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر