فهرست
از امیری و ماجدی تا محمدی؛ قلعه‌نویی در راه خونه؟
از امیری و ماجدی تا محمدی؛ قلعه‌نویی در راه خونه؟

از امیری و ماجدی تا محمدی؛ قلعه‌نویی در راه خونه؟

 

1) اکبر آمد دلیل رفتن اکبر؟
اکبر محمدی کمک اول قلعه نویی در ملوان به عنوان "مربی و مشاورفنی" تیم خونه به خونه انتخاب شد. عنوان سرمربی پیشین تیم ملی جوانان نشان می‌دهد که محمدی برخلاف ادعا مدیران خونه به خونه با نظر اکبرمیثاقیان به این تیم اضافه نشده است. جدول رقابت‌ها هم می‌گوید تیمی که در رده سوم جدول لیگ یک قرار دارد دلیلی ندارد سرمربی آن به کادر خود دست بزند.
نگاهی به تاریخ تیم‌داری حسن زاده‌ها هم نشان می‌دهد آنها حتی از یک هوادار معمولی کم طاقت‌تر هستند. سال گذشته در لیگ دو، فرشاد پیوس با خونه به خونه در صدر جدول قرار داشت اما چند نتیجه ضعیف و در حالی که تیمش همچنان در صدر بود برکنار شد تا جایش را به فرهاد کاظمی بدهد. شاید حسن زاده‌ها تنها مالکان یک باشگاه فوتبال در جهان باشند که سرمربی تیم صدر نشین را اخراج می‌کنند. آن تیم در نهایت هیچ وقت صعود نکرد تا بابلی‌ها مجبور شوند برای ادامه بلندپروازی‌های خود امتیاز شیرازی‌ها در لیگ یک را بخرند.

2) اندک اندک می‌آیند
چند روز پیش از آمدن اکبر محمدی تغییر مهم دیگری هم روی نیمکت تیم متمول بابلی انجام شده بود. میرشاد ماجدی سرپرست سال گذشته استقلال به عنوان سرپرست جدید خونه به خونه انتخاب شد. ماجرا زمانی جالب می‌شود که بدانیم امیری معاون پیشین استقلال هم از ابتدای فصل به عنوان یکی از اعضا مهم هیات مدیره خونه به خونه فعالیت می‌کند. تا به این جا سه تن از اطرافیان نزدیک قلعه نویی وارد بدنه باشگاهی شدند که ترسی از هزینه کردن ندارد.

3) برج‌های دوقلو
حسن زاده‌ها این روزها علاوه بر تیم‌داری مشغول ساختن برجی دوقلو در سواحل بابلسر هستند. آنها برای ساخت چنین برجی احتمالا پیشنهاد شراکت به افراد زیادی رو دادند. امیر قلعه‌نویی و مهدی پرهام مالک ثروتمند نساجی که رابطه صمیمی با هم دارند از این قائده مستثنی نیستند. مخصوصا که بدانیم پرهام خود دستی در ساخت و ساز دارد. حسن‌زاده پس از  دیدار نساجی و خونه به خونه در شبکه استانی  مازندران تایید کرد که شب بازی دو تیم نشست خوبی با قلعه‌نویی و پرهام داشتند.

4) امیر با خونه برمی‌گردد؟
بدون تیم بودن، عدم علاقه مدیران تیم‌های مطرح لیگ برتری برای همکاری، حضور افراد نزدیک در ارکان مختلف یک تیم متمول لیگ یک که برنامه‌های زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد و رابطه نزدیکی که به واسطه مهدی پرهام و البته امیری با حسن زاده‌ها به وجود آمده است. همین مقدار برای مربی جاه‌طلبی مانند قلعه‌نویی که تنها در تیم‌های پولدار حاضر به کار کردن است کافی نیست؟

کدخبر: 9412
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-23 03:17:58
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۰
امیدوارم میثاقیان بمونه امیر خان مشاور باشه و تو کار اکبر دخالت نکنه/هر چی هست به صلاح باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر