فهرست
نظر پروین در مورد قهرمان لیگ: یا پرسپولیس یا استقلال
نظر پروین در مورد قهرمان لیگ: یا پرسپولیس یا استقلال

نظر پروین در مورد قهرمان لیگ: یا پرسپولیس یا استقلال

آی اسپورت- وقتی پرسپولیس حال و روز خوبی داشته باشد با علی پروین راحت‌تر می‌توان درباره مسائل روز فوتبال صحبت کرد؛ بخصوص بعد از یک ال‌کلاسیکوی تماشایی که ساعاتی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال اهواز برگزار شد و این ماجراهای فوتبالی، پروین را سر ذوق می‌آورد. پروین از شرایط این روزهای پرسپولیس بسیار راضی و بسیار امیدوار به نظر می‌رسد.   علی آقا بازی پرسپولیس - استقلال اهواز را دیدید؟  دیدم اما حیف که فقط یک گل بیشتر نداشت. بچه‌ها حداقل باید با اختلاف 6-5 گل پیروز می‌شدند اما در این شرایط سه امتیاز مهم بود. من که خیلی به این تیم خوشبینم. تیم خیلی خوب بازی می‌کند. شما ببین چندتا فرصت گل داشتند. الان هم اختلاف‌شان با صدر جدول هفت امتیاز بیشتر نیست و اگر کمی بجنبند به جمع 4-3 تیم اول می‌رسند. من فکر می‌کنم تا پایان نیم‌فصل می‌توانند به جمع سه تیم بیایند. الان تیم هماهنگ‌تر از هفته‌های اول است و برانکو هم زحمت خودش را می‌کشد. اصلا از قول من بنویس جام قهرمانی این فصل برای یکی از دو تیم پرسپولیس یا استقلال است.
پرسپولیس یا استقلال؟  بله، استقلال که خداوکیلی خوب بازی می‌کند و پرسپولیس با همین روند خودش را بالا می‌کشد. من که اینطوری فکر می‌کنم. فقط بازیکنان باید همه تلاش‌شان را به کار بگیرند. این تیم می‌تواند دل هواداران را شاد کند. شما این حرف مرا داشته باش که قهرمانی برای یکی از این دو تیم است. مهدی طارمی در بازی با استقلال اهواز بیشتر از انگشتان یک دست موقعیت از دست داد.  طارمی فوتبالیست خیلی خوبی است و الان به خاطر این چند موقعیتی که از دست داد نباید او را کوبید. مطمئن باش اگر خسته نبود بیشتر از یک گل می‌زد. شما نگاه کن، بیشتر موقعیت‌هایی را که از دست داد خودش ایجاد کرده بود و این مساله برای یک مهاجم امتیاز بزرگی است اما من هم قبول دارم که 6-5 گل مسلم را نزد که اگر زده بود با اختلاف زیاد در بالای جدول گلزنان می‌ایستاد. من که دعا می‌کنم هیچ‌وقت مصدوم نشود. این بچه توان رسیدن به عنوان آقای گلی را دارد. الان هم اتفاقی نیفتاده و خیلی زود باید خودش را پیدا کند.
علی آقا ال‌کلاسیکو را دیدید؟  من حدود 40-30 دقیقه آخرش را دیدم. این بارسلون آخر فوتبال است و هیچ تیمی جلودارش نیست. انگار داشتند با یک تیم محلی بازی می‌کردند. اینقدر به هم پاس می‌دهند که حریف کلافه می‌شود. وقتی بازی را دیدم مسی در زمین بود و تصور می‌کردم که از اول در ترکیب بوده اما شما نگاه کن بارسلونا بدون مسی هم سه گل به رئال می‌زند و بعد هم گل چهارم. خود شما هم شاید فکرش را نمی‌کردید که بارسلونا اینطوری برنده شود اما رئال با اینکه در زمین خودش بازی می‌کرد، حرف زیادی برای گفتن نداشت.

منبع: ایران ورزشی

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-23 03:44:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر