فهرست
رویای کی‌روش بر باد/  مجتمع آموزشی فوتبال اجاره رفت!
رویای کی‌روش بر باد/ مجتمع آموزشی فوتبال اجاره رفت!

رویای کی‌روش بر باد/ مجتمع آموزشی فوتبال اجاره رفت!

رویای کی‌روش را بر باد داد
مجتمع آموزشی فوتبال اجاره رفت!


شهروند| کارلوس کی‌روش در نخستین روزهای قبول هدایت تیم‌ملی کشورمان، آن دوران که هنوز مُشتش باز نشده بود، درخواست ویژه‌ای را مطرح کرد؛ این‌که یکی از بخش‌های کمپ تیم‌ملی به مجتمعی برای آموزش و تربیت نسل جدید فوتبالیست‌ها تبدیل شود. پیشنهاد او به هر دلیلی چندین‌ سال عملی نشد تا این‌که اتفاق اخیر به‌طور کلی، سرمربی را ناامید کرد. گفته می‌شود او نقشه این مجتمع را خودش طراحی کرد و جلو برد. کمک‌مربی سابق منچستریونایتد همان روزها ادعا کرده بود به‌زودی تکنیسینی معروف را مامور به سامان رساندن این پروژه می‌کند و از طراح کمپ ٢ تیم شهر منچستر به عنوان فرد منتخب خود یاد می‌کرد اما حالا نه خبری از مرکز آموزشی است و نه تکنیسین معروف!
اجاره برای حل مشکلات مالی اخیرا فدراسیون فوتبال به‌عنوان مالک اصلی کمپ تیم‌ملی به جای بلااستفاده ماندن مکان مورد نظر کی‌روش برای احداث کمپ آموزش تصمیم گرفت این منطقه را اجاره بدهد تا بلکه با پول حاصل از اجاره، باری از مشکلات مالی را روی زمین بگذارد. در این شرایط کی‌روش، دیگر به هدف به قول خودش الگوبرداری شده از تمرینات رئال‌مادرید و منچستریونایتد نمی‌رسد چون آن بخش کمپ از اختیار فدراسیون خارج و فعلا تا پایان قرارداد اجاره تحت‌نظر مستاجر قرار می‌گیرد.
تغییر نقشه گویا شخصیت حقوقی اجاره‌کننده، قصد تغییرکاربری موقت منطقه را دارد و اگر نیت خود را عملی کند، عملا این بخش دیگر ارتباطی به فوتبال نخواهد داشت. در این بین بی‌توجه به محتوای درخواست کی‎‌روش می‌توان پرسید چرا فدراسیون حالا که با حرف‌های سرمربی موافق نیست، چرا قصد استفاده ورزشی از گوشه خالی مانده کمپ را ندارد؟

منبع: روزنامه شهروند
     
آی اسپورت
2015-11-23 11:50:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر