فهرست
سوژه داغ در تبریز: خودزنی به سبک تونی!
سوژه داغ در تبریز: خودزنی به سبک تونی!

سوژه داغ در تبریز: خودزنی به سبک تونی!

در فوتبال هر اتفاق عجیبی قابل باور است، غیراز مورد اخیر خودزنی سرمربی تراکتورسازی! اگر شعبده پرتغالی‌ها در خارج از مرزهای ایران به ناراحت شدن رونالدو از گلزنی هم‌تیمی و اجبار مورینیو به بازیکنانش برای گرفتن عامدانه کارت منحصر می‌شود، اینجا داستان‌های پرتغالی گستره‌ای به وسعت بیماری پرحاشیه کی‌روش و تمایل اولیویرا به کسرامتیاز از تیمش دارد!
اصل ماجرای اولیویرا شاهکارهای محمدحسین جعفری، مدیرعامل قبلی تراکتورسازی باعث شده حالا تراکتورسازی در روزهای بحران مالی با شکایت ٤ عضو سابق به فیفا بابت عدم دریافت معوقات خود روبه‎‌رو شود. گونزالس،‌ سال ٢٠١٢ با مبلغی گزاف به تیم تبریزی پیوست اما حتی یک دقیقه هم برای این تیم بازی نکرد. پرداخت‌نشدن معوقات او، انباشته‌شدن بدهکاری‌هایش را درپی داشت؛ به‌حدی که با شکایت این بازیکن، تراکتورسازی تنها در این یک فقره محکوم به پرداخت ٢‌میلیارد تومان شد و با پرداخت مبلغ مورد اشاره از خطر کسر امتیاز رهایی یافت. البته هنوز ٤ پرونده دیگر علیه نایب ‌قهرمان فصل گذشته لیگ‌برتر وجود دارد. آرفی و لوئیس، ٢ بازیکن سابق تیم در جمع طلبکاران هستند و تونی و دستیار دوره اول مربیگری‌اش در تراکتورسازی(پدرو) هم در همان دوره نخست حضور در تبریز از باشگاه به فیفا شکایت کردند. با وجود بازگشت تونی به تبریز، پرونده شکایت سرمربی تی‌تی‌ها از تراکتورسازی کماکان در فیفا مفتوح است! این یعنی تونی تلاشی نکرده با پس‌گرفتن شکایت، از کسر امتیاز تیمی که اکنون نفر اول کادر فنی‌اش است، جلوگیری کند!
ادعای واهی به نظر می‌رسد تونی با زیرکی پس‌گرفتن شکایتش از تراکتور را منوط به اخراج نشدنش کرده و در ظاهر از تلاش برای محکوم‌نشدن تیم می‌گوید؛ درعین حال جعفری، مدیرعامل سابق تراکتورسازی اعلام کرده، طلب او تنها ٥٠‌هزاردلار است که به نظر نمی‌رسد درست باشد.

منبع: روزنامه شهروند
     
آی اسپورت
2015-11-23 11:52:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر