فهرست
شکست‌ناپذیران لیگ؛ مظلومی در تعقیب ویسی و یحیی
شکست‌ناپذیران لیگ؛ مظلومی در تعقیب ویسی و یحیی

شکست‌ناپذیران لیگ؛ مظلومی در تعقیب ویسی و یحیی

آی اسپورت- با برتری یک بر صفر مقابل گسترش فولاد، تعداد بازی‌های بدون باخت استقلال خوزستان به 11 بازی رسید. شاگردان ویسی که فقط یک بار آن هم در همان هفته اول شکست خورده‌اند، حالا با 11 هفته شکست‌ناپذیری در لیگ پانزدهم رکورددار هستند. اما تعقیب‌کننده‌های این تیم که در کمین این رکورد نشسته‌اند چه تیم هایی هستند؟
ذوب‌آهن اصفهان دومین تیم شکست‌ناپذیر لیگ است. شاگردان گل‌محمدی دو باخت در کارنامه دارند اما این دو باخت به همان دو هفته اول برمی‌گردد و آنها از هفته سوم به بهد شکست ناپذیرند. یعنی 10 بازی.
استقلال تهران، صدرنشین لیگ برتر، در رده‌بندی شکست‌ناپذیرهای لیگ سومین تیم است. تنها باخت این تیم (مقابل ذوب‌آهن) در هفته سوم رقم خورده و آبی‌ها از آن به بعد 9 بازی است که نمی‌بازند.
بعد از استقلال و مظلومی، به صبا و علی دایی می‌رسیم. نکته بسیار جالب درباره صبا این است که این تیم فقط یک باخت در کارنامه دارد اما این یک باخت مقابل هیچ کدام از قدرت‌های لیگ نیست. تیم دایی به راه‌آهن تهران باخته است! و البته بعد از آن مقابل استقلال خوزستان و ذوب‌آهن و پرسپولیس و تراکتورسازی و سپاهان و تمام این تیم‌های بزرگ بدون شکست مانده است!
در انتها، پرسپولیس هم با 6 هفته شکست‌ناپذیری از آن دور دورها در تعقیب این تیم‌هاست. نفت تهران و گسترش فولاد هم می‌توانستند در عدد 6 با پرسپولیس شریک باشند اما بعد از 5 بازی بدون باخت، این هفته هر دو مغلوب حریفان شدند.


تیم‌های شکست‌ناپذیر لیگ پانزدهم تا هفته 12

1- استقلال خوزستان 11 بازی

2- ذوب‌آهن اصفهان 10 بازی

3- استقلال تهران 9 بازی

4- صبای قم 8 بازی

5- پرسپولیس تهران 6 بازی


9411
     
آی اسپورت
2015-11-23 13:39:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر