فهرست
گزینه‌های مظلومی برای نیم فصل: گابریل جلوتر از بختیار و شجاعیان
گزینه‌های مظلومی برای نیم فصل: گابریل جلوتر از بختیار و شجاعیان

گزینه‌های مظلومی برای نیم فصل: گابریل جلوتر از بختیار و شجاعیان

آی اسپورت - شرط مظلومی برای اخراج کرار از استقلال، خرید جانشین او در نقل و انتقالات نیم فصل بود. استقلال در حال حاضر هافبک طراح و بازیساز در اختیار ندارد و امید ابراهیمی این وظیفه را انجام می‌دهد. گابریل، بختیار و شجاعیان، سه گزینه اصلی مظلومی برای این پست هستند.
گابریل چند روز قبل گفت پیشنهاد احتمالی استقلال را نمی‌پذیرد اما بعید است در صورت رسمی شدن پیشنهاد آبی‌ها، خیلی روی این موضع پایدار بماند. استقلال بر خلاف پرسپولیس، این فصل مشکل گلزنی ندارد و فقط هافبکی می‌خواهد که بتواند در جریان مسابقه توپ‌ها را بین هافبک‌ها و مهاجمین تیم تقسیم کند. وظیفه‌ای که گابریل، فصل پیش به خوبی در پرسپولیس آن را انجام می‌داد.
مظلومی گابریل را در صدر لیستش قرار داده اما با توجه به مخالفت مدیران استقلال با خرید جدید خارجی، آن‌ها دنبال بختیار رحمانی هستند. اگر رحمانی نیم فصل بازیکن آزاد باشد، شانس بیشتری از گابریل برای پیوستن به استقلال خواهد داشت. در غیر این صورت، شاید گزینه سوم یعنی داریوش شجاعیان به استقلال بپیوندد. شجاعیان در هفته‌های اخیر افت کرده و بخاطر بازی‌های پر فراز و نشیب، آخرین گزینه مظلومی برای جانشینی کرار است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-23 15:45:08
نظر دهید

۱ نظر
Danial
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۶
بهترین گزینه‌ بختیار هست. امیدوارم بیاد استقلال نیم فصل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر